Afiša

Ziepju burbuļu šovs ĪKSTĪTE, Ādažu kultūrizglītības centrs

Ziepju burbuļu šovs ĪKSTĪTE, Ādažu kultūrizglītības centrs
Ziepju burbuļu šovs ĪKSTĪTE, Ādažu kultūrizglītības centrs
KUR
KAD
Piektdiena, 16. marts, 18:00 - 19:00
Ziepju burbuļu "Īkstīte" šovs (pēc H.K. Andersena pasakas)
Radošā apvienība "Big Stage" aicina Jūs ienirt burvestības un skaistuma pasakainā pasaulē.
Jaukie nerātnie elfi pastāstīs Jums neticamu stāstu par mazu meiteni, kas dzimusi ziedā.

Mazajai Īkstīte nāksies piedzīvot tik daudz neticama: brīnumainā ceļā izvairīties no dzīves ar vardēm purvā, gandrīz kļūt par vaboles-aristokrāta sievu, rast patvērumu peles alā, un kļūt saderinātai ar molu-bagātnieku.

Jutekliska, romantiska Hansa Kristiāna Andersena pasaka «Big Stage» apvienības redzējumā atdzīvojas uz skatuves ar tūkstošiem mirdzošiem elfu spārniem un brīnumainiem ziepju burbuļiem, kas ir galvenā stāsta burvestība.

Mirdzoši visās varavīksnes krāsās, visdažādāko formu un izmēru ziepju burbuļi apburs ar savu skaistumu bērnus un pieaugušos. Skatītāji taču nemaz nenojaut, ka burbuļus var uzpūst uz kafijas krūzes, veidot no tiem dažādas figūras, un arī pašam iekļūt milzu ziepju tunelī.

Šīs neparastās izrādes radītāji iedvesmojās no labākiem klasiskās mūzikas skaņdarbiem. Programmā varēs dzirdēt Mocarta un Ravela, Paganini un Šostakoviča, Grīga un Rahmaņinova skaņdarbus.

Skaista mūzika, koši skatuves kostīmi un dekorācijas, feēriskie triki ar ziepju burbuļiem, profesionāla horeogrāfija un spilgti deju numuri - sniegs Jums neticamas sajūtas.

Ļoti mazas meitenes neticams piedzīvojumu stāsts jau daudzus gadus turpina interesēt jaunus skatītājus, un pieaugušajie atceras šo stāstu ar nostaļģiju. Maģija, iedvesma, gaisīgie sapņi, un, protams, burbuļi - tas viss un pat vairāk maigā un aizraujošā ziepju burbuļu šovā "Īkstīte" Ādažu kultūrizglītības centrā 16. martā, 18:00.

Ilgums: 1 st.
Vecums: Bez ierobežojumiem
Valoda: klasiskas mūzikas valodā (bez teksta!)
Bērniem līdz 3 gadiem bezmaksas ieeja (neaizņemot atsevišķu vietu)
Pirkt biļeti: