Sagatavojies laikus vasaras uzņemšanai

Dokumentu pieņemšana Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledžā studijām 2022./2023. akadēmiskajam gadam norisināsies no 05.07.2022. līdz 21.07.2022.

Ja tu domā par profesijas maiņu un studiju uzsākšanu, šis ir īstais laiks, kad to darīt. Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledža piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas, turklāt lielākā daļa no mūsu studiju programmām ir par valsts budžeta līdzekļiem! Studijas medicīnas koledžā tiek nodrošinātas 2 studiju virzienos – Veselības aprūpe un Sociālā labklājība. Šobrīd ir iespējams studēt astoņās akreditētās 1. līmeņa profesionālajās augstākās izglītības studiju programmās. Sešās studiju programmās ir iespējams studēt par valsts budžeta līdzekļiem! Izvēlies studēt darba devēju novērtētā izglītības iestādē – 2021. gadā Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledža tika iekļauta darba devēju TOP 10 kā viena no ieteiktākajām koledžām Latvijā!  

Studiju programmas 

Studijas ir iespējams uzsākt gan Jūrmalā, gan koledžas Rēzeknes filiālē. Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledžā Jūrmalā bez maksas (par valsts budžeta līdzekļiem) ir iespējams studēt studiju programmās – “Ārstniecība”, “Biomedicīnas laborants”, “Radiologa asistents”, “Podoloģija” (vasaras uzņemšanā), “Sociālā aprūpe” un “Sociālā rehabilitācija”. Ja vēlaties izmantot iespēju apvienot studijas ar darbu, piedāvājam maksas studiju programmas – “Estētiskā kosmetoloģija” un “Ārstnieciskā masāža”, kurās studiju process tiek organizēts pilna laika klātienes gan dienas, gan vakara grupās. Koledžas korpusu komplekss atrodas Bulduros, Jūrmalā, vien piecu minūšu gājiena attālumā no dzelzceļa stacijas pieturas “Bulduri”, ļaujot mūsu studentiem ērti nokļūt koledžā. 

Rūpējoties par augstākās izglītības īsā cikla pieejamību reģionos, 2007. gada rudenī atvērām un sekmīgi turpinām attīstīt koledžas Rēzeknes filiāli, kurā par valsts budžeta līdzekļiem ir iespējams studēt 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās – “Ārstniecība”, “Sociālā aprūpe”, “Sociālā rehabilitācija”, kā arī ir pieejamas divas studiju programmas par maksu – “Ārstnieciskā masāža” un “Podoloģija”. Gan Jūrmalā, gan koledžas Rēzeknes filiālē studentiem tiek nodrošināta ērta un mūsdienīga studiju vide – labiekārtotas auditorijas, atbilstošām prasībām un tehnoloģijām aprīkoti praktisko nodarbību un pirmsklīnikas kabineti, mācību simulāciju klases un laboratorijas. 

Uzņemšanas nosacījumi

Dokumentu pieņemšana Latvijas Universitāte P. Stradiņa medicīnas koledžā studijām 2022./2023. akadēmiskajam gadam norisināsies no 05.07.2022. līdz 21.07.2022., konkursa rezultāti 22.07.2022. tiks publicēti koledžas mājaslapā. Dokumentus būs iespējams iesniegt gan Jūrmalā, gan koledžas Rēzeknes filiālē. Plašāka informācija par koledžas uzņemšanas noteikumiem un dokumentiem, kas ir jāiesniedz Uzņemšanas komisijai, ir pieejami mājaslapā

Ja vēlies apgūt darba tirgū pieprasītu profesiju un strādāt veselības vai sociālās aprūpes nozarē – jau savlaicīgi uzzini visus uzņemšanas noteikumus un nenokavē Vasaras uzņemšanu 2022/2023, lai jau šoruden varētu uzsākt studijas – Jūrmalā vai Rēzeknē! 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu