Saulkrastu Balto kāpu iesaka kā vienu no Valentīndienas svinību galamērķiem

Lai noskaidrotu, kā Valentīndienu, 14.februāri, šogad vēlētos sagaidīt Latvijas iedzīvotāji, tirdzniecības centrs "Mols" veicis aptauju, kuras rezultātā ir uzzināti pieci galamērķi.

Kā pilsētas informācijas portālu Saulkrasti24.lv informē tirdzniecības centra "Mols" sabiedrisko attiecību konsultante Ksenija Mirošņika, 11% aptaujāto Valentīndienu labprāt pavadītu romantiska pastaigā jūras malā, tādēļ "Mols" kā vienu no svinību galamērķiem iesaka Saulkrastu Balto kāpu.

Kāpa ir 18 metrus augsta un tajā savulaik uzņemta slavenā latviešu kinofilma "Kā gulbji balti padebeši iet"

Aptaujas rezultāti liecina, ka Latvijas iedzīvotāji daudz labprātāk izvēlētos Valentīndienu pavadīt kādā mierīgā vietā, ārpus lielpilsētas un cilvēku drūzmas, starp populārākajām atbildēm nosaucot romantisku nedēļas nogali kādā no Latvijas muižām un SPA (37%), mierīgu atpūtu kādā Latvijas pilsētā (28%), neaizmirstamu piedzīvojumu pie dabas (11%) un romantiskas brokastis, pusdienas vai vakariņas ārpus Rīgas (8%).

"Latvija var lepoties ar to, ka tā ir bagāta ar ļoti daudzām skaistām vietām, kurās piedzīvot neaizmirstamus mirkļus, turklāt mums ir paveicies, ka visas šīs vietas var sasniegt ļoti īsā laikā un ar personīgo auto. Tā kā t/c "Mols" apmeklētāji pārsvarā ir autobraucēji, tieši šī iemesla dēļ mēs vēlējāmies veikt aptauju un noskaidrot, kā Valentīndienu vēlas sagaidīt Latvijā un ieteikt piecas brīnišķīgas vietas Valentīndienas pavadīšanai, uz kurām ērti var nokļūt ar savu auto," par pētījumu stāsta "Mols" menedžere Una Tukiša.

Tāpat tirdzniecības centrs "Mols" Valentīndienu iesaka pavadīt Mālpils muižā, Cēsu Pils parkā, Ķemeru tīrelī un Salacgrīvā.