Saulkrastu Baltajā kāpā atklās vides objektus

Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ilustratīvs foto/ Foto: Pixabay
Ceturtdien, 29.septembrī, plkst.12.00 pie Saulkrastu Baltās kāpas plānots atklāt Purvīša balvas 2015.gada nominanta un starptautisku atzinību iemantojušā mākslinieka Ivara Drulles vides objektus.

Kā aģentūra LETA noskaidroja pašvaldībā, vides objekti un informatīvie stendi sniegs informāciju par apkārtnes dabas vērtībām, kā arī kalpos kā norādes apmeklētāju plūsmas virzībai caur piekrastes mežu un Baltās kāpas teritoriju tā, lai nenodarītu kaitējumu apkārtnes ekosistēmai un Baltajai kāpai.

Mākslinieks Drulle objektus veidojis tā, lai tie pievērstu apmeklētāju uzmanību, aicinot ieklausīties dabā - pamanīt līdz šim nepamanīto, saklausīt grūti sadzirdamo un izprast notikumus mūžīgi mainīgās dabas stāstā.

Objektu uzstādīšanas darbus veic SIA "Fixman". Darbi notiek Saulkrastu novada domes, Dabas aizsardzības pārvaldes un biedrības "Baltijas krasti" īstenotā Eiropas Savienības LIFE programmas projekta "LIFE Ekosistēmu pakalpojumi" laikā.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)