Masāžas galds – neaizstājams skaistuma un veselības meistaru darbā

Masāžas galds jeb kušete ir samērā sarežģīts aprīkojums, bez kura nav iedomājams neviens skaistumkopšanas salons, kā arī individuālo skaistuma meistaru, kosmetologu, fizioterapeitu un, protams, arī masieru kabinets. Šī funkcionāli daudzveidīgā iekārta nodrošina iespēju pozicionēt klientu tieši tā, kā ir nepieciešams, lai kvalitatīvi viņam sniegtu pakalpojumu un nodrošinātu komfortu vizītes laikā.

Plašas regulēšanas un pārveidošanas iespējas
Iegādājoties vienu mēbeli, patiesībā lietošanā tiek iegūtas vairākas, jo liela daļa galdu ir projektēti tā, lai piedāvātu plašas regulēšanas iespējas. To var nolaist gan pilnīgā guļus stāvoklī, gan ieņemt dažāda slīpuma pozīcijas atbilstoši tam, kāda procedūra jāveic. Tāpat muguras daļu var nolaist negatīvā leņķī, ja tas nepieciešams. Arī kāju zonu iespējams noregulēt, pielāgojoties gan meistara, gan klienta vajadzībām. Īpaši svarīga šī funkcija ir tiem speciālistiem, kuri strādā ar kājām un pēdām, piemēram, podologiem vai pedikīra meistariem. Tādus papildu elementus kā roku, kakla un kāju atbalstus arī iespējams regulēt vai noņemt pilnībā. Izmantojot visas šīs iespējas, galdu var noregulēt atbilstoši katras profesijas specifikai. Lai regulēšana būtu īpaši ērta un ātra, lielai daļai galdu ir pievienota pults, ar kuru veikt augstuma, leņķa un citu pozīciju maiņu.

Kvalitatīvs masāžas galds – tas ir ilgtermiņa ieguldījums
Moderns, ērts un daudzfunkcionāls masāžas galds var maksāt tūkstoti un vairāk eiro, kas, protams, nav maza summa. Bet speciālistam, kurš redz savu nākotni profesijā un vēlas iegūt pastāvīgos klientus, tas ir būtisks ieguldījums nākotnē. Šāds galds jeb kušete uzticami kalpo daudzus gadus un pat desmitgades, jo tā virsma pārklāta ar materiālu, kam ir augsta nodilumizturība. Tāpat arī pati krēsla konstrukcija ir izturīga un ilgmūžīga, tāpēc tas iztur arī lielāku svaru un ilgstošu noslogojumu. Pakalpojumu specifikai piemērota kušete arī ļauj pašam meistaram darbu veikt ērtākā pozīcijā, samazinot nogurumu un slodzi ķermenim.

Iespēja veidot darba vidi profesionālu un gaumīgu
Kosmetologs, masieris, fizioterapeits, pedikīra meistars – jebkurš savas jomas speciālists klientiem asociējas ar profesionālu meistara vizuālo tēlu, kas ietver speciālu darba formu, kā arī drošu vidi, kas gan praktiski, gan dizainiski pielāgota šo pakalpojumu sniegšanai. Ja kabinets neizskatās pēc sertificēta meistara darba vietas, tad klientam var rasties bažas, vai var uzticēties šādam cilvēkam un viņa profesionalitātei. Arī klientu ērtības nav mazsvarīgas. Ir būtiski, ka klients var ērti ieņemt vajadzīgo pozu un procedūras laikā neizjust diskomfortu. Kvalitatīvs masāžas galds to ļauj nodrošināt jebkurā vietā.

Kur iegādāties labu masāžas galdu?
Ja jums nepieciešams augstas kvalitātes, moderns un ērts masāžas galds profesionālās darbības veikšanai skaistumkopšanas, veselības vai citā jomā, tādu atradīsiet interneta veikalā SALONLINE.LV. Tas ir profesionālu skaistumkopšanas produktu un salonu aprīkojuma e-veikals, kur pieejams iespaidīgs preču klāsts katra meistara vajadzībām. Sortimentā pieejamas gan dažādas salonu un kabinetu speciālās mēbeles un iekārtas, gan labākie masāžas galdi. Apskatiet dažādus modeļus, iepazīstieties ar to aprakstiem, lai izvēlētos jūsu vajadzībām piemērotāko. Veikals sadarbojas tikai ar uzticamākajiem nozares preču ražotājiem, lai saviem klientiem piedāvātu pārbaudītas preces, kuru kvalitāte nepieviļ.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu