Lāzerprocedūras jūsu ādas skaistumam un veselībai

Modernās lāzera iekārtas ir radījušas revolūciju ādas saslimšanu ārstēšanā un tās nepilnību novēršanā. Lāzeru sniegtās iespējas jau pārvērtušas neskaitāmi daudzu cilvēku dzīves, ļaujot piepildīt sapni par skaistu un veselu ādu. Piemēram, tādai saslimšanai kā psoriāze, kas ir neārstējama, ar lāzera palīdzību var novērst estētiskās problēmas, kuras tā rada, un paildzināt remisiju. Tāpat unikālās lāzera iekārtas ir efektīvas cīņā ar asinsvadu bojājumiem, strijām, ādas veidojumiem, nagu sēnīti un citām ne tikai ādas veselības, bet arī estētikas problēmām.

“Era Esthetic” – klīnika ar augstākajiem kvalitātes standartiem
Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” specializējusies lāzera procedūru sniegšanā, piedāvājot pacientiem efektīvākos risinājumus ādas stāvokļa un izskata uzlabošanā, kā arī novecošanās pazīmju uzlabošanā.

Lāzerdermatoloģijas klīnika “Era Esthetic” ir slavenās Lietuvas klīnikas pārstāve, kurā tiek nodrošināti paši augstākie standarti. Klīnikā strādā ar sertificētām jaunākās paaudzes lāzera iekārtām, izmanto tikai nozarē atzītas metodes un ierīces. Pakalpojumus klientiem sniedz sertificēti un pieredzes bagāti speciālisti un ārsti – dermatologi un kosmetologi. Profesionāls darbs, patīkama gaisotne un individuāla pieeja katram klientam – tā ir klīnikas “Era Esthetic” vizītkarte, kas liek klientiem šeit atgriezties atkal un atkal.

Ādas ārstēšana ar lāzeru
Ar jaunākās paaudzes lāzeriem klīnikā “Era Esthetic” iespējams likvidēt nevēlamās dzimumzīmes un citus ādas veidojumus, pigmenta plankumus, veikt tetovējumu noņemšanu, likvidēt strijas un ārstēt tādas saslimšanas kā psoriāzi, nagu sēnīti, asinsvadu bojājumus un apsārtumu. 

"Era Esthetic" lāzerdermatoloģijas klīnikā asinsvadu ārstēšanai izmanto jaunākās paaudzes Candela VBeam Perfecta lāzeru. Tas lieliski likvidē visu, kas ir sarkans: paplašinātus asinsvadus, paplašinātus smalkos kapilārus, sejas un ķermeņa apsārtumu, asinsvadu "zvaigznītes", ķiršu krāsas angiomas un citus asinsvadu veidojumus. Lāzerprocedūra ar VBeam Perfecta arī pasargā no problēmu atjaunošanās. 

Viena no pieprasītākajm procedūrām, kuru veic ar lāzeru, ir lāzerepilācija. Tā ir droša un efektīva metode nevēlamo matiņu likvidēšanai. Lāzerepilācijas laikā saudzīgi tiek likvidēti tikai matiņu sīpoli, neļaujot tiem ataugt un saglabājot ādu gludu visu laiku. Klīnikā "Era Esthetic" tiek izmantots jaunākās paaudzes aleksandrīta lāzers GentleLase Pro, kas pasaulē novērtēts kā "zelta standarts" lāzerepilācijā. Šī lāzera jauda ir pat 6–11 reizes lielāka nekā citām ierīcēm, kā arī ar aleksandrīta lāzeru var veiksmīgi likvidēt pat gaišus un plānus matiņus, kas nav pa spēkam iepriekšējo paaudžu lāzeriem.

Estētiskā medicīna – skaistums bez ķirurģijas
Skaistums un jaunība nav mūžīgas lietas, bet nav arī vajadzības no tā pāragri atteikties, ja ir pieejamas metodes, ar kurām var uzturēt ādu skaistu un starojošu bez ķirurģiskas iejaukšanās. Ar estētiskās medicīnas piedāvātajām metodēm iespējams aizkavēt ādas novecošanās procesus un novērst dažādu faktoru ietekmi uz ādas izskatu un labsajūtu. 

Klīnikā "Era Esthetic" tiek piedāvāts plašs estētisko procedūru klāsts gan sievietēm, gan vīriešiem. Speciālisti palīdz izvēlēties piemērotākās procedūras, lai klients iegūtu sev vēlamo rezultātu. Pakalpojumu klāstā ir tādas klientu iecienītas procedūras kā:

  • sejas ovāla atjaunošana ar ELOS tehnoloģiju eTwo;
  • sejas ādas nostiepšana bez ķirurģiskas iejaukšanās – THERMAGE;
  • Carita procedūras sejai;
  • Vela Shape celulīta ārstēšana un ķermeņa apkārtmēra samazināšana;
  • Intraceuticals: ādas kopšana ar skābekli u.c.

Šīs ir tikai dažas no procedūrām un pakalpojumiem, kas pieejami klīnikā "Era Esthetic". Pilnu procedūru klāstu un cenas varat uzzināt mājaslapā eraesthetic.lv.

 

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu