Banner 980x90

Carnikavas muižas kapitelis

Carnikavas muižas kapitelis zināms ar 1917. gadu, līdz kuram Carnikava varēja lepoties ar greznāko muižu Vidzemē, kuru uzcēla Ernsts Reinholds fon Mengdens aptuveni 1774. gadā. Diemžēl I Pasaules kara laikā muižu nopostīja un vairs neatjaunoja. 

No skaistās Mengdena muižas, kuras bagātību vairoja nēģu zveja, palicis vien kolonnas kapitelis, renovētā klēts, atjaunotais muižas parks, kas mūsdienās kalpo kā vieta pasākumiem. Mūsdienās parks ir atjaunots, iekārtoti pastaigu celiņi, bērnu rotaļu laukumi un renovēta Carnikavas estrāde, kurā norisinās dažādi koncerti, kā arī novada lielākie svētki Zvejnieksvētki un Nēģu svētki. 

Adrese: Carnikavas parks, Carnikava, Carnikavas novads, LV-2163
Tālrunis: +371 29326285
Mājaslapa: www.tourism.carnikava.lv
E-pasts: tic@carnikava.lv
GPS koordinātes: 57.130325, 24.273907

Dalies ar šo rakstu

Uz sarakstu
Pilseta24.lv neatbild pievienotajiem lasītāju komentāriem, kā arī aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot morāles un pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Lūguma neievērošanas gadījumā Pilseta24.lv patur tiesības liegt komentēšanas iespēju. Komentāros publicējamā teksta garums ir ierobežots līdz 1000 zīmēm. Nereģistrētiem lietotājiem ir aizliegta HTML un hipersaišu publicēšana!
Komentāri (0)