Vietējās ziņas

 • Aktualitātes kravu pārvadājumu nozarē 2021. gada sākumā

  Pēdējā laikā ievērojamas pārmaiņas gan uzņēmējiem, gan kravu pārvadātājiem ir nākušas līdz ar jaunā gada sākšanos, kad Lielbritānija oficiāli turpmāk nav daļa no Eiropas Savienības. Ko tas nozīmē uzņēmējam, kurš regulāri veic pārvadājumus no, uz vai tranzītā caur Lielbritāniju? SIA Vervo mājaslapā ir atrodami dažādi risinājumi, soli pa solim, lai atvieglotu muitas procedūras un turpinātu nodrošināt vienmērīgu un ātru satiksmes plūsmu. SIA Vervo loģistikas speciālisti ir zinoši un ar savām zināšanām labprāt dalās, sniedzot bezmaksas konsultācijas jaunajiem un pastāvīgajiem klientiem.

 • Mākslīgā akmens izstrādājumi virtuvē – iespējas un priekšrocības

  Mākslīgais akmens ir akrila bāzes kompozītmateriāls, kas lieliski piemērots virtuves, vannasistabas un citām virsmām, kur vajadzīga augsta fiziskā un ķīmiskā noturība un jāievēro stingras higiēnas prasības. Pateicoties gandrīz neierobežotajām dizaina iespējām un plašajam krāsu klāstam, mākslīgais akmens tiek veiksmīgi izmantots dažādām vajadzībām. 

 • Sagatavojies saaukstēšanās un gripas sezonai: stiprini imunitāti un papildini mājas aptieciņu

  Lai gan oktobris un novembris, kad sākas aktīvā saaukstēšanās slimību un gripas sezona, vēl šķiet tālu, ir īstais brīdis šim periodam sagatavoties. Protams, sekojot pozitīvas domāšanas ieteikumiem, jācer, ka mums katram šīs nepatīkamās saslimšanas ies secen, tomēr realitāte ir tāda, ka ik gadu liela daļa cilvēku kaut reizi slimo ar saaukstēšanos vai gripu. Tāpēc vajadzētu ne tikai cerēt uz to labāko, bet arī veikt profilaktiskus pasākumus, kas mazinās iespēju saslimt un saslimšanas gadījumā palīdzēs ātrāk tikt ārā no slimības gultas. 

 • Bonus–malus klase: ceļš uz lētāku OCTA polisi

  Visi autovadītāji, kas pārvietojas ar savu auto, ir dzirdējuši un izmanto OCTA apdrošināšanas polisi. Viņi noteikti arī zina, ka OCTA cenas noteikšanā lielu lomu spēlē ne tikai dati par pašu auto, bet arī vārdu salikums bonus–malus. Kas ir bonus–malus, un kā tas var palīdzēt tev samazināt OCTA izmaksas, lasi rakstā! 

 • Izvēlēties tulkošanas biroju vai tulkot pašam? 3 gadījumi un 3 padomi

  Šobrīd uzņēmumi arvien vairāk domā, kā rīkoties atbildīgi ar esošajām finansēm un kā līdzsvarot ienākumus un izdevumus. Ja regulāri jātulko dažādi materiāli un dokumenti – gan publicējami, gan iekšējai lietošanai paredzēti –, kā izsvērt, kurus tulkot pašiem, kurus labāk uzticēt tulkošanas birojam? To un padomus, kā kvalitatīvāk veikt tulkošanu pašam, uzziniet rakstā!

 • Auskari ar Swarovski kristāliem

   Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas rada burvīgus sudraba auskarus ar spožiem Swarovski kristāliem dažādās krāsās un dizainos.

 • Bērna drošība gultiņā – kas par to jāzina

  Tad, kad ģimenē un mājoklī ienāk zīdainis, daudz tiek runāts par drošību dažādos tās aspektos. Bērnu gadījumā drošības jautājumi ir īpaši būtiski un tiem ir sava specifika. Dažādos bērna vecuma posmos ir jādomā par atšķirīgiem drošības aspektiem, jānovērš iespējamie riski un jārada bērnam droša un patīkama vide.

 • Kas ir aizsargžalūzijas un kāpēc ar tām aprīkot savu īpašumu

  To, kas ir žalūzijas, noteikti zina visi. Visticamāk, ka daudziem mājās un darbā pie loga ir žalūzijas, ko izmanto, lai noēnotu telpu saulainā laikā vai vakarā radītu istabā privātāku gaisotni. Bet vai zināt, kas ir aizsargžalūzijas jeb ārējās žalūzijas un ar ko tās atšķiras no parastajām žalūzijām?

 • Pārdomāta un īpaša Ziemassvētku dāvana vīrietim

  Mums, sievietēm, apkārt ir daudz īpašu un brīnišķīgu vīriešu, kurus mīlam un vēlamies sveikt arī gaidāmajos Ziemassvētkos. Tie ir mūsu vīri, mīļotie, draugi, brāļi, tēti, vectēvi. Ikviens no viņiem ir pelnījis zem eglītes ieraudzīt īpašu dāvanu, kas patiešām viņus iepriecina. Kādas tad dāvanas šogad izvēlēties priekš saviem īpašajiem un neaizvietojamajiem vīriešiem? Lūk, dažas idejas, ko piedāvā dāvanu interneta veikals "Lieliska Dāvana".

 • Kur pirkt matraci saldākam miegam?

  Laimīgs cilvēks ir tāds, kurš ir labi paēdis, nodarbojas ar to, kas pašam patīk, un ir labi izgulējies. Salda miega pamatnoteikumos ietilpst virkne nosacījumu, kurus varam tieši ietekmēt. Svarīgi ir ieviest sev pirmsmiega rituālus, rūpīgi izvēdināt guļamistabu, nelietot viedierīces pirms gulētiešanas, varbūt iziet pastaigā.