Vietējās ziņas

 • Policija vērtēs "Saskaņas" Carnikavas novada deputāta Lejas rīcību, sākot kautiņu sporta sacensību laikā

  Florbola bumba..

  Rīga, 31.jūl., LETA. Valsts policija pārbaudīs kautiņa apstākļus, kas izcēlās svētdien Carnikavā sporta pasākuma laikā un kuru esot izraisījis Carnikavas novada domes deputāts Jānis Leja (S), ziņo portāls "Tvnet".

 • Ūdensapgādes avārijas dēļ Lilastē dzeramo ūdeni piegādā speciālā konteinerā

  Ūdens dzeršana no krāna.

  Rīga, 31.jūl., LETA. Centralizētās ūdensapgādes sistēmas avārijas dēļ Carnikavas novada Lilastē dzeramo ūdeni piegādā speciālā konteinerā, kas novietots pie daudzdzīvokļu mājām, aģentūra LETA uzzināja pašvaldības aģentūrā "Carnikavas komunālserviss".

 • Banketu zāles – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Pixabay.com / mosiunterwegs

  Banketi, īpašas svinības vai vienkārša radu un draugu satikšanās – ir svarīgi atrast īsto telpu katram no vēlamajiem pasākumiem. Vai arī Jūs plānojat rīkot banketu, bet trūkst padomu par to, ko der atcerēties, lai atvieglotu rīkošanas procesu? Turpiniet lasīt rakstu un uzziniet, kā norit banketu rīkošana, ko der ievērot, kam pievērst īpašu uzmanību un kādas banketu zāles izvēlēties!

 • Interneta veikals 1a.lv – Tavs palīgs lieliskam Lieldienu piknikam

  Foto: Shutterstock.com

  Lieldienas vairs nav aiz kalniem, tāpēc aktuāls kļūst jautājums par to, kā šos svētkus atzīmēt. Ja Lieldienas vēlies pavadīt draugu un ģimenes lokā svaigā gaisā, pikniks ir labākā izvēle, taču kā tam sagatavoties? Par to vairāk – rakstā, kuru sagatavojis interneta veikals 1a.lv!

 • Elektromērījumu veikšana – vēl viens solis ceļā uz drošu vidi

  Foto: Pexels.com

  Cilvēks allaž tiecas pēc drošības sajūtas – gan sadzīviskos ikdienas sīkumos, gan tādos fundamentālos jautājumos kā drošība mājvietā. Domājot par pilnīgu ugunsdrošību, ir jāpievērš uzmanība vairākiem aspektiem: apkures iekārtām un sildīšanas ierīcēm, plītij virtuvē (īpaši, ja tā ir gāzes plīts), ventilācijas sistēmām, kā arī elektroinstalācijām. Ir labi, ja būvējat savu māju pats un varat visiem šiem faktoriem pievērst pastiprinātu uzmanību, bet kā panākt, lai arī dzīvoklis, kas celts pirmskara vai Padomju laikā, būtu drošs? Lasiet tālāk un uzziniet, kādi valstiskie regulējumi un prasības attiecas uz elektroinstalācijām un kāpēc nepieciešama elektromērījumu veikšana!

 • Citādāka dāvana dzimšanas dienā – piedzīvojums 

  Publicitātes foto

  Dāvana dzimšanas dienā ir lieliska tradīcija. Ikvienam patīk dāvanas gan saņemt, gan dāvināt. Tomēr katrs, kuram reiz nācies meklēt dāvanu, zinās, ka tas nemaz nav tik viegli, kā varētu iedomāties. Meklējot dāvanu dzimšanas dienā, ir ļoti viegli ļauties klišējām un standarta risinājumiem, kas neprasa daudz iedziļināties. Var pat iegādāties jau iesaiņotas dāvanas, kurām pārdevēja vēl jūsu vieta ierakstīs novēlējumu apsveikuma kartītē. 

 • Saulkrastu novada pašvaldības šī gada budžeta izdevumi par 800 000 pārsniegs izdevumus1

  Daugavpils, 1.febr., LETA. Saulkrastu novada pašvaldības 2018.gada budžeta ieņēmumi plānoti 8 595 797 eiro, bet izdevumi - 9 409 056 eiro apmērā, aģentūru LETA informēja Saulkrastu novada domē.

 • Kādas smaržas dāvināt dažādām horoskopu zīmēm?

  Foto: Shutterstock.com

  Svētku laiks tuvojas straujiem soļiem. Un kurš gan ir teicis, ka dāvināt var tikai svētkos? Smaržas ir lieliska dāvana gan vīriešiem, gan sievietēm ne vien svētkos, bet arī vienkārši tāpat, lai iepriecinātu sevi un citus. Vieni smaržas izvēlas pēc zīmola, citi – pēc pudelītes, tilpuma vai cenas. Vēl citi iet veco labo empīriskās izziņas ceļu un mēģina piemeklēt patīkamāko aromātu pēc ožas. Bet kā būtu, ja smaržas piemeklētu pēc horoskopa zīmes?

 • Čuguna krāsniņas siltumam – kā izvēlēties labāko?

  Foto: Shutterstock.com/Beate Panosch

  Dzīvokļos un privātmājās jau labu laiku pilnā sparā rit apkures sezona. Tāpēc ir jāseko līdzi, lai siltumapgāde katrai mājsaimniecībai ir efektīva un tajā pašā laikā arī ekonomiski izdevīga. Taču realitātē iedzīvotāju domas par to, kāda apkures sistēma ir izdevīgākā, atšķiras. Daļa ir apmierināta ar esošo apkures sistēmas veidu, bet citi jau ilgu laiku sūdzas par nepietiekamu siltumu iekštelpās un meklē kaut ko citu. Ja apzināties, ka līdzšinējā krāsniņa vairs nepilda savas funkcijas maksimāli augstā kvalitātē, tad, iespējams, ir īstais laiks to nomainīt pret jaunu. Praktiski un zinoši saimnieki izvēlas čuguna krāsniņas siltumam, jo tās kalpo gadiem ilgi.

 • Ledusskapji – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Shutterstock.com

  Viena no svarīgākajām sadzīves tehnikas iekārtām katrā mājsaimniecībā ir ledusskapis. Bez tā neiztikt, lai ikdienā lietojamo pārtiku saglabātu svaigu. Lai gan ledusskapis ir ilgtermiņa pirkums, kas parasti kalpo vairākus gadus, laika gaitā tas nolietojas. Tas attiecas gan uz dzesēšanas sistēmu, gan enerģijas patēriņu. Ja Tev mājās vēl ir kāds vecāka izlaiduma gada ledusskapis, tad noteikti būsi novērojis, ka tam ir diezgan liels elektroenerģijas patēriņš, kas mēneša griezumā ģimenes budžetam nes liekus izdevumus par elektrību. Ja Tavam ledusskapim ir kāds defekts, piemēram, nedarbojas saldētava, tad ir īstais laiks lūkot pēc jaunas ierīces. Tieši tagad notiek grandiozas pirmssvētku izpārdošanas, un ledusskapji par zemām cenām atrodami viedveikalā 1a.lv.