Vietējās ziņas

 • 7 priekšnoteikumi tam, lai sekmīgi pabeigtu autoskolu

  Autoskola ir viens no loģiskiem dzīves attīstības pakāpieniem, kas dod iespēju palielināt savu mobilitāti un brīvību. Tomēr ar ideju un vēlmi apmeklēt autoskolu vien nepietiek. Ir vairāki priekšnosacījumi, kuriem jābūt izpildītiem, vai arī jābūt gataviem tos pildīt, lai autoskolas apmeklēšana tiešām būtu iespējama un arī rezultētos ar iecerēto – autovadītāja apliecības iegūšanu.

 • 8 kļūdas, ko nevajadzētu pieļaut, nēsājot kontaktlēcas

  Kontaktlēcas ir atzītas par drošu un efektīvu redzes korekcijas līdzekli, ko mūsdienās izvēlas arvien biežāk, jo lēcas sniedz vairākas priekšrocības, kas aktīvam un modernam cilvēkam ir ļoti būtiskas. 

 • Logunams.lv pakešu logi – atšķirīgām vajadzībām atšķirīgs piedāvājums!

  Publicitātes foto

  Logunams.lv ir logu tirdzniecības un servisa kompānija, kas savus pakalpojumus piedāvā jau no 1999. gada. Gandrīz 20 gadu laikā uzkrātā pieredze Logunams.lv meistariem ir ļāvusi izzināt un izprast klientu vēlmes, iespējas un vajadzības, lai nodrošinātu ne tikai vislabāko servisu un preču klāstu, bet arī saprotamu informāciju, kas atvieglo lēmumu pieņemšanas procesu un garantē, ka tiks izdarīta vispareizākā izvēle. 

 • Saulkrastu novada domes opozīcija vērsīsies tiesā par proporcionalitātes normu neievērošanu komitejās

  Atmodas laikā saziedotās relikvijas pasākumā, kurā Latvijas Zinātņu akadēmija un Tautas frontes muzejs paraksta protokolu par materiālo muzejisko vērtību nodošanu un pieņemšanu.

  Jelgava, 2.aug., LETA. Saulkrastu novada domes opozīcija gatavojas vērsties tiesā saistībā ar proporcionalitātes normu neievērošanu domes komitejās, aģentūru LETA informēja no "Vienotības" saraksta ievēlētais deputāts Normunds Līcis.

 • Policija vērtēs "Saskaņas" Carnikavas novada deputāta Lejas rīcību, sākot kautiņu sporta sacensību laikā

  Florbola bumba..

  Rīga, 31.jūl., LETA. Valsts policija pārbaudīs kautiņa apstākļus, kas izcēlās svētdien Carnikavā sporta pasākuma laikā un kuru esot izraisījis Carnikavas novada domes deputāts Jānis Leja (S), ziņo portāls "Tvnet".

 • Ūdensapgādes avārijas dēļ Lilastē dzeramo ūdeni piegādā speciālā konteinerā

  Ūdens dzeršana no krāna.

  Rīga, 31.jūl., LETA. Centralizētās ūdensapgādes sistēmas avārijas dēļ Carnikavas novada Lilastē dzeramo ūdeni piegādā speciālā konteinerā, kas novietots pie daudzdzīvokļu mājām, aģentūra LETA uzzināja pašvaldības aģentūrā "Carnikavas komunālserviss".

 • Banketu zāles – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Pixabay.com / mosiunterwegs

  Banketi, īpašas svinības vai vienkārša radu un draugu satikšanās – ir svarīgi atrast īsto telpu katram no vēlamajiem pasākumiem. Vai arī Jūs plānojat rīkot banketu, bet trūkst padomu par to, ko der atcerēties, lai atvieglotu rīkošanas procesu? Turpiniet lasīt rakstu un uzziniet, kā norit banketu rīkošana, ko der ievērot, kam pievērst īpašu uzmanību un kādas banketu zāles izvēlēties!

 • Interneta veikals 1a.lv – Tavs palīgs lieliskam Lieldienu piknikam

  Foto: Shutterstock.com

  Lieldienas vairs nav aiz kalniem, tāpēc aktuāls kļūst jautājums par to, kā šos svētkus atzīmēt. Ja Lieldienas vēlies pavadīt draugu un ģimenes lokā svaigā gaisā, pikniks ir labākā izvēle, taču kā tam sagatavoties? Par to vairāk – rakstā, kuru sagatavojis interneta veikals 1a.lv!

 • Elektromērījumu veikšana – vēl viens solis ceļā uz drošu vidi

  Foto: Pexels.com

  Cilvēks allaž tiecas pēc drošības sajūtas – gan sadzīviskos ikdienas sīkumos, gan tādos fundamentālos jautājumos kā drošība mājvietā. Domājot par pilnīgu ugunsdrošību, ir jāpievērš uzmanība vairākiem aspektiem: apkures iekārtām un sildīšanas ierīcēm, plītij virtuvē (īpaši, ja tā ir gāzes plīts), ventilācijas sistēmām, kā arī elektroinstalācijām. Ir labi, ja būvējat savu māju pats un varat visiem šiem faktoriem pievērst pastiprinātu uzmanību, bet kā panākt, lai arī dzīvoklis, kas celts pirmskara vai Padomju laikā, būtu drošs? Lasiet tālāk un uzziniet, kādi valstiskie regulējumi un prasības attiecas uz elektroinstalācijām un kāpēc nepieciešama elektromērījumu veikšana!

 • Citādāka dāvana dzimšanas dienā – piedzīvojums 

  Publicitātes foto

  Dāvana dzimšanas dienā ir lieliska tradīcija. Ikvienam patīk dāvanas gan saņemt, gan dāvināt. Tomēr katrs, kuram reiz nācies meklēt dāvanu, zinās, ka tas nemaz nav tik viegli, kā varētu iedomāties. Meklējot dāvanu dzimšanas dienā, ir ļoti viegli ļauties klišējām un standarta risinājumiem, kas neprasa daudz iedziļināties. Var pat iegādāties jau iesaiņotas dāvanas, kurām pārdevēja vēl jūsu vieta ierakstīs novēlējumu apsveikuma kartītē.