Vietējās ziņas

 • Ja esat izlēmis veikt riepu maiņu... 

  Būsim godīgi, riepu tirgus jau sen iet pāri malām – ir tūkstošiem dažādu riepu piedāvājumu, tāpēc likumsakarīgs šķiet jautājums, kā neapjukt šajā pārpilnībā. Protams, vislabākajā gadījumā jums ir uzticams riepu servisa meistars ar lielu pieredzi, kurš jums šajā jautājumā palīdzēs, bet arī viņš varēs palīdzēt tikai tad, kad būsiet ticis skaidrībā ar dažām pamata lietām un izvēlēm. 

 • Patēriņa kredīts – finanšu atbalsts visdažādākajiem mērķiem

  Īstenot vērienīgus plānus ir sarežģīti, ja bankas kontā nav milzīgu iekrājumu. Taču, ja Tev ir regulāri ienākumi, no kuriem iespējams veikt samērā nelielas ikmēneša iemaksas, Tev var būt noderīgs patēriņa kredīts – ilgtermiņa aizdevums, kas 21. gadsimtā ir pieejams ne tikai bankā, bet arī internetā. Uzzini vairāk par patēriņa kredītu īpatnībām šajā rakstā!

 • Populārākie angāru veidi dažādām vajadzībām

  Angāru piedāvājums un daudzveidība mūsdienās ievērojami paplašinājusi to pielietojumu sfēras un izmantošanas mērķus. Ja agrāk angārs saistījās ar būvi, ko lielākoties izmanto rūpniecībā vai aviācijā, tad šobrīd tos iespējams pielietot jau krietni plašāk, tajā skaitā, kā produktu noliktavas, ražotņu telpas, lopu turēšanai, tehnikas novietošanai, zirgu manēžu veidošanai un pat pasākumu organizēšanai. 

 • Ziemassvētku dāvanas, kas mudinās dzīvot aktīvāk un veselīgāk

  Pavisam drīz sāksies gatavošanās Ziemassvētkiem. Tas nozīmē, ka tiks gādātas dāvanas, ko likt zem eglītes radiem un draugiem. Mēs iesakām zem eglītes likt dāvanas, kas to saņēmējus mudinās aktīvi un aizraujoši pavadīt laiku, nākamajā gadā padarīt savu dzīvesveidu veselīgāku un sportiskāku. 

 • Kā atkritumu šķirošanas konteineri palīdz saudzēt vidi un taupīt resursus?

  Foto: Shutterstock.com

  Atkritumu šķirošana ir labs veids, kā saudzēt vidi, vienlaikus samazinot arī atkritumu apsaimniekošanas izmaksas. Taču, kā pareizi šķirot dažādus atkritumu veidus – stiklu, papīru, plastmasu utt.? Vides apsaimniekošanas uzņēmums Eco Baltia vide ir apkopojis noderīgus padomus, ko ievērot, lai Tev tuvējie atkritumu konteineri tiem paredzēto uzdevumu veiktu vēl efektīvāk!

 • 6 zelta likumi, kas palīdzēs izvēlēties īsto dīvānu

  Foto: ID Mēbeles

  Dīvāni ir mēbele, kas atrodama gandrīz ikvienā mājoklī – tas palīdz relaksēties pēc garas darba dienas, ir piemērots ciemiņu uzņemšanai un reizi pa reizei noder arī kā ērta guļvieta. Ja agrāk to izvēle bija visai trūcīga, tad mūsdienās tos iespējams izvēlēties plašā spektrā. Lai spētu izvēlēties telpai un vajadzībām piemērotāko dīvānu, jāņem vērā vairāki svarīgi faktori.

 • 6 iemesli, kāpēc bērns jāved pie zobu higiēnista

  Par to, kāda ir zobu higiēnista loma bērna mutes veselībā, tiek daudz gan runāts, gan rakstīts, tomēr joprojām vecāki pret šo faktu izturas samērā nevērīgi. Tam pierādījums ir bērnu sliktā zobu veselība. Zobārsta kabinetā jau tiek risinātas ielaistas problēmas, nevis notiek profilaktisks darbs, kā tam vajadzētu būt. 

 • Klases ekskursija, kas bērniem patiks

  Foto: Pexels.com

  Rudens pienācis, bērni atgriezušies skolā un atkal aktuāls kļūst jautājums, kāda klases ekskursija šogad būs īstā izvēle. Iepazīstieties ar vairākām idejām, ko novērtēs un izbaudīs arī jaunieši!

 • Būtiskākais, kas jāzina par ultrasonogrāfiju

  Bez ultrasonogrāfijas (USG) nav iedomājama mūsdienu medicīna. Šis vizuālās diagnostikas izmeklējums pelnīti ir ieņēmis vietu kā viens no biežāk izmantotajiem, lai ātri un precīzi varētu izvērtēt pacienta veselības stāvokli, noteiktu diagnozi un nozīmētu piemērotāko ārstēšanu. Ultrasonogrāfija ir būtiska gan profilaktiskiem izmeklējumiem, gan akūtās situācijās, kad pacienta dzīvība ir apdraudēta un katra minūtē ir svarīga, lai viņam palīdzētu.

 • 7 priekšnoteikumi tam, lai sekmīgi pabeigtu autoskolu

  Autoskola ir viens no loģiskiem dzīves attīstības pakāpieniem, kas dod iespēju palielināt savu mobilitāti un brīvību. Tomēr ar ideju un vēlmi apmeklēt autoskolu vien nepietiek. Ir vairāki priekšnosacījumi, kuriem jābūt izpildītiem, vai arī jābūt gataviem tos pildīt, lai autoskolas apmeklēšana tiešām būtu iespējama un arī rezultētos ar iecerēto – autovadītāja apliecības iegūšanu.