Vietējās ziņas

 • Kur pirkt matraci saldākam miegam?

  Laimīgs cilvēks ir tāds, kurš ir labi paēdis, nodarbojas ar to, kas pašam patīk, un ir labi izgulējies. Salda miega pamatnoteikumos ietilpst virkne nosacījumu, kurus varam tieši ietekmēt. Svarīgi ir ieviest sev pirmsmiega rituālus, rūpīgi izvēdināt guļamistabu, nelietot viedierīces pirms gulētiešanas, varbūt iziet pastaigā. 

 • Gaidāms ģimenes pieaugums – ko nepieciešams sagādāt mazulim

  Topošajiem vecākiem līdz mazuļa dzimšanai ir jāparūpējas, lai bērns mājās ienāktu drošā, ērtā un viņa vajadzībām pielāgotā vidē. Tas nozīmē, ka ir jāsagādā diezgan daudz lietu, kas nepieciešamas mazuļa komfortam.

 • Ko darīt, ja radušās grūtības segt kredītmaksājumus

  Kā rīkoties, ja esi nonācis finansiālās grūtībās un nespēj savlaicīgi vai pietiekamā apmērā izpildīt savas kredītsaistības? Lūk, daži padomi un idejas, kā rīkoties šādās situācijās, lai mazinātu iespēju, ka viss nonāk līdz ļoti nepatīkamam scenārijam.

 • 6 paradumi, ko gastroenterologi iesaka izskaust, ja negribat bojāt kuņģi

  Dedzināšana, spiedoša sajūta, jutība un citi simptomi kuņģī ir samērā izplatītas problēmas, ar kurām sastopas vismaz viens no pieciem cilvēkiem. Šādi simptomi arī netiek uztverti pārāk nopietni. Ja stāvoklis nav izteikti traucējošs, tad reti kad tā dēļ tiek apmeklēts gastroenterologs. Pārsvarā tiek izmantoti kādi bezrecepšu medikamenti, lai nomāktu simptomus.

 • Vienkāršas un greznas griestu lampas: kā atšķiras, kā izvēlēties, kur pirkt?

  Foto: Shutterstock.com

  Neviens mājoklis, neviena publiskā vai komerciālā telpa neiztiek bez lampām, jo mākslīgais apgaismojums ir viens no modernas dzīves priekšnosacījumiem. Lampu sortimentā ir dažādi gaismekļu veidi, un īpaši pieprasītas ir griestu lampas. Lampas izvēlē tehniskie un vizuālie raksturojumi ir vienlīdz svarīgi, tāpēc turpini lasīt un uzzini, kā iedalās modernas griestu lampas!

 • Airsoft: 2 spēļu laukumi un veikals Rīgā

  Foto: GUNSnLASERS

  Airsoft kļūst par populāru sporta izklaides veidu, kas ir pazīstams arī ar nosaukumu straikbols. Uzzini, kas īsti ir airsoft, no kāda vecuma to ieteicams spēlēt un kur iegādāties spēlēm vajadzīgo ekipējumu!

 • Eksperti mežu pirkšanas jomā

  Grūti, protams, noteikt, kurš ir tas brīdis, kad cilvēks kļūst par kādas jomas ekspertu vai speciālistu, taču viens ir skaidrs – jo bagātāka pieredze, jo uzticamāks šāda eksperta viedoklis. Tas pavisam noteikti attiecas arī uz tādām lietām kā mežu pirkšana un pārdošana, jo, ja vēlaties meža vērtēšanu vai pārdošanu, ir svarīgi pieaicināt uzņēmumu, kuram ir liela pieredze mežu pirkšanas jomā. 

 • Ja esat izlēmis veikt riepu maiņu... 

  Būsim godīgi, riepu tirgus jau sen iet pāri malām – ir tūkstošiem dažādu riepu piedāvājumu, tāpēc likumsakarīgs šķiet jautājums, kā neapjukt šajā pārpilnībā. Protams, vislabākajā gadījumā jums ir uzticams riepu servisa meistars ar lielu pieredzi, kurš jums šajā jautājumā palīdzēs, bet arī viņš varēs palīdzēt tikai tad, kad būsiet ticis skaidrībā ar dažām pamata lietām un izvēlēm. 

 • Patēriņa kredīts – finanšu atbalsts visdažādākajiem mērķiem

  Īstenot vērienīgus plānus ir sarežģīti, ja bankas kontā nav milzīgu iekrājumu. Taču, ja Tev ir regulāri ienākumi, no kuriem iespējams veikt samērā nelielas ikmēneša iemaksas, Tev var būt noderīgs patēriņa kredīts – ilgtermiņa aizdevums, kas 21. gadsimtā ir pieejams ne tikai bankā, bet arī internetā. Uzzini vairāk par patēriņa kredītu īpatnībām šajā rakstā!

 • Populārākie angāru veidi dažādām vajadzībām

  Angāru piedāvājums un daudzveidība mūsdienās ievērojami paplašinājusi to pielietojumu sfēras un izmantošanas mērķus. Ja agrāk angārs saistījās ar būvi, ko lielākoties izmanto rūpniecībā vai aviācijā, tad šobrīd tos iespējams pielietot jau krietni plašāk, tajā skaitā, kā produktu noliktavas, ražotņu telpas, lopu turēšanai, tehnikas novietošanai, zirgu manēžu veidošanai un pat pasākumu organizēšanai.