Vietējās ziņas

 • 6 iemesli, kāpēc bērns jāved pie zobu higiēnista

  Par to, kāda ir zobu higiēnista loma bērna mutes veselībā, tiek daudz gan runāts, gan rakstīts, tomēr joprojām vecāki pret šo faktu izturas samērā nevērīgi. Tam pierādījums ir bērnu sliktā zobu veselība. Zobārsta kabinetā jau tiek risinātas ielaistas problēmas, nevis notiek profilaktisks darbs, kā tam vajadzētu būt. 

 • Klases ekskursija, kas bērniem patiks

  Foto: Pexels.com

  Rudens pienācis, bērni atgriezušies skolā un atkal aktuāls kļūst jautājums, kāda klases ekskursija šogad būs īstā izvēle. Iepazīstieties ar vairākām idejām, ko novērtēs un izbaudīs arī jaunieši!

 • Būtiskākais, kas jāzina par ultrasonogrāfiju

  Bez ultrasonogrāfijas (USG) nav iedomājama mūsdienu medicīna. Šis vizuālās diagnostikas izmeklējums pelnīti ir ieņēmis vietu kā viens no biežāk izmantotajiem, lai ātri un precīzi varētu izvērtēt pacienta veselības stāvokli, noteiktu diagnozi un nozīmētu piemērotāko ārstēšanu. Ultrasonogrāfija ir būtiska gan profilaktiskiem izmeklējumiem, gan akūtās situācijās, kad pacienta dzīvība ir apdraudēta un katra minūtē ir svarīga, lai viņam palīdzētu.

 • 7 priekšnoteikumi tam, lai sekmīgi pabeigtu autoskolu

  Autoskola ir viens no loģiskiem dzīves attīstības pakāpieniem, kas dod iespēju palielināt savu mobilitāti un brīvību. Tomēr ar ideju un vēlmi apmeklēt autoskolu vien nepietiek. Ir vairāki priekšnosacījumi, kuriem jābūt izpildītiem, vai arī jābūt gataviem tos pildīt, lai autoskolas apmeklēšana tiešām būtu iespējama un arī rezultētos ar iecerēto – autovadītāja apliecības iegūšanu.

 • 8 kļūdas, ko nevajadzētu pieļaut, nēsājot kontaktlēcas

  Kontaktlēcas ir atzītas par drošu un efektīvu redzes korekcijas līdzekli, ko mūsdienās izvēlas arvien biežāk, jo lēcas sniedz vairākas priekšrocības, kas aktīvam un modernam cilvēkam ir ļoti būtiskas. 

 • Logunams.lv pakešu logi – atšķirīgām vajadzībām atšķirīgs piedāvājums!

  Publicitātes foto

  Logunams.lv ir logu tirdzniecības un servisa kompānija, kas savus pakalpojumus piedāvā jau no 1999. gada. Gandrīz 20 gadu laikā uzkrātā pieredze Logunams.lv meistariem ir ļāvusi izzināt un izprast klientu vēlmes, iespējas un vajadzības, lai nodrošinātu ne tikai vislabāko servisu un preču klāstu, bet arī saprotamu informāciju, kas atvieglo lēmumu pieņemšanas procesu un garantē, ka tiks izdarīta vispareizākā izvēle. 

 • Banketu zāles – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Pixabay.com / mosiunterwegs

  Banketi, īpašas svinības vai vienkārša radu un draugu satikšanās – ir svarīgi atrast īsto telpu katram no vēlamajiem pasākumiem. Vai arī Jūs plānojat rīkot banketu, bet trūkst padomu par to, ko der atcerēties, lai atvieglotu rīkošanas procesu? Turpiniet lasīt rakstu un uzziniet, kā norit banketu rīkošana, ko der ievērot, kam pievērst īpašu uzmanību un kādas banketu zāles izvēlēties!

 • Interneta veikals 1a.lv – Tavs palīgs lieliskam Lieldienu piknikam

  Foto: Shutterstock.com

  Lieldienas vairs nav aiz kalniem, tāpēc aktuāls kļūst jautājums par to, kā šos svētkus atzīmēt. Ja Lieldienas vēlies pavadīt draugu un ģimenes lokā svaigā gaisā, pikniks ir labākā izvēle, taču kā tam sagatavoties? Par to vairāk – rakstā, kuru sagatavojis interneta veikals 1a.lv!

 • Elektromērījumu veikšana – vēl viens solis ceļā uz drošu vidi

  Foto: Pexels.com

  Cilvēks allaž tiecas pēc drošības sajūtas – gan sadzīviskos ikdienas sīkumos, gan tādos fundamentālos jautājumos kā drošība mājvietā. Domājot par pilnīgu ugunsdrošību, ir jāpievērš uzmanība vairākiem aspektiem: apkures iekārtām un sildīšanas ierīcēm, plītij virtuvē (īpaši, ja tā ir gāzes plīts), ventilācijas sistēmām, kā arī elektroinstalācijām. Ir labi, ja būvējat savu māju pats un varat visiem šiem faktoriem pievērst pastiprinātu uzmanību, bet kā panākt, lai arī dzīvoklis, kas celts pirmskara vai Padomju laikā, būtu drošs? Lasiet tālāk un uzziniet, kādi valstiskie regulējumi un prasības attiecas uz elektroinstalācijām un kāpēc nepieciešama elektromērījumu veikšana!

 • Citādāka dāvana dzimšanas dienā – piedzīvojums 

  Publicitātes foto

  Dāvana dzimšanas dienā ir lieliska tradīcija. Ikvienam patīk dāvanas gan saņemt, gan dāvināt. Tomēr katrs, kuram reiz nācies meklēt dāvanu, zinās, ka tas nemaz nav tik viegli, kā varētu iedomāties. Meklējot dāvanu dzimšanas dienā, ir ļoti viegli ļauties klišējām un standarta risinājumiem, kas neprasa daudz iedziļināties. Var pat iegādāties jau iesaiņotas dāvanas, kurām pārdevēja vēl jūsu vieta ierakstīs novēlējumu apsveikuma kartītē.