Vietējās ziņas

 • Ziemassvētku dāvanas, kas mudinās dzīvot aktīvāk un veselīgāk

  Pavisam drīz sāksies gatavošanās Ziemassvētkiem. Tas nozīmē, ka tiks gādātas dāvanas, ko likt zem eglītes radiem un draugiem. Mēs iesakām zem eglītes likt dāvanas, kas to saņēmējus mudinās aktīvi un aizraujoši pavadīt laiku, nākamajā gadā padarīt savu dzīvesveidu veselīgāku un sportiskāku. 

 • Kā atkritumu šķirošanas konteineri palīdz saudzēt vidi un taupīt resursus?

  Foto: Shutterstock.com

  Atkritumu šķirošana ir labs veids, kā saudzēt vidi, vienlaikus samazinot arī atkritumu apsaimniekošanas izmaksas. Taču, kā pareizi šķirot dažādus atkritumu veidus – stiklu, papīru, plastmasu utt.? Vides apsaimniekošanas uzņēmums Eco Baltia vide ir apkopojis noderīgus padomus, ko ievērot, lai Tev tuvējie atkritumu konteineri tiem paredzēto uzdevumu veiktu vēl efektīvāk!

 • 6 zelta likumi, kas palīdzēs izvēlēties īsto dīvānu

  Foto: ID Mēbeles

  Dīvāni ir mēbele, kas atrodama gandrīz ikvienā mājoklī – tas palīdz relaksēties pēc garas darba dienas, ir piemērots ciemiņu uzņemšanai un reizi pa reizei noder arī kā ērta guļvieta. Ja agrāk to izvēle bija visai trūcīga, tad mūsdienās tos iespējams izvēlēties plašā spektrā. Lai spētu izvēlēties telpai un vajadzībām piemērotāko dīvānu, jāņem vērā vairāki svarīgi faktori.

 • 6 iemesli, kāpēc bērns jāved pie zobu higiēnista

  Par to, kāda ir zobu higiēnista loma bērna mutes veselībā, tiek daudz gan runāts, gan rakstīts, tomēr joprojām vecāki pret šo faktu izturas samērā nevērīgi. Tam pierādījums ir bērnu sliktā zobu veselība. Zobārsta kabinetā jau tiek risinātas ielaistas problēmas, nevis notiek profilaktisks darbs, kā tam vajadzētu būt. 

 • Klases ekskursija, kas bērniem patiks

  Foto: Pexels.com

  Rudens pienācis, bērni atgriezušies skolā un atkal aktuāls kļūst jautājums, kāda klases ekskursija šogad būs īstā izvēle. Iepazīstieties ar vairākām idejām, ko novērtēs un izbaudīs arī jaunieši!

 • Būtiskākais, kas jāzina par ultrasonogrāfiju

  Bez ultrasonogrāfijas (USG) nav iedomājama mūsdienu medicīna. Šis vizuālās diagnostikas izmeklējums pelnīti ir ieņēmis vietu kā viens no biežāk izmantotajiem, lai ātri un precīzi varētu izvērtēt pacienta veselības stāvokli, noteiktu diagnozi un nozīmētu piemērotāko ārstēšanu. Ultrasonogrāfija ir būtiska gan profilaktiskiem izmeklējumiem, gan akūtās situācijās, kad pacienta dzīvība ir apdraudēta un katra minūtē ir svarīga, lai viņam palīdzētu.

 • 7 priekšnoteikumi tam, lai sekmīgi pabeigtu autoskolu

  Autoskola ir viens no loģiskiem dzīves attīstības pakāpieniem, kas dod iespēju palielināt savu mobilitāti un brīvību. Tomēr ar ideju un vēlmi apmeklēt autoskolu vien nepietiek. Ir vairāki priekšnosacījumi, kuriem jābūt izpildītiem, vai arī jābūt gataviem tos pildīt, lai autoskolas apmeklēšana tiešām būtu iespējama un arī rezultētos ar iecerēto – autovadītāja apliecības iegūšanu.

 • 8 kļūdas, ko nevajadzētu pieļaut, nēsājot kontaktlēcas

  Kontaktlēcas ir atzītas par drošu un efektīvu redzes korekcijas līdzekli, ko mūsdienās izvēlas arvien biežāk, jo lēcas sniedz vairākas priekšrocības, kas aktīvam un modernam cilvēkam ir ļoti būtiskas. 

 • Logunams.lv pakešu logi – atšķirīgām vajadzībām atšķirīgs piedāvājums!

  Publicitātes foto

  Logunams.lv ir logu tirdzniecības un servisa kompānija, kas savus pakalpojumus piedāvā jau no 1999. gada. Gandrīz 20 gadu laikā uzkrātā pieredze Logunams.lv meistariem ir ļāvusi izzināt un izprast klientu vēlmes, iespējas un vajadzības, lai nodrošinātu ne tikai vislabāko servisu un preču klāstu, bet arī saprotamu informāciju, kas atvieglo lēmumu pieņemšanas procesu un garantē, ka tiks izdarīta vispareizākā izvēle. 

 • Banketu zāles – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Pixabay.com / mosiunterwegs

  Banketi, īpašas svinības vai vienkārša radu un draugu satikšanās – ir svarīgi atrast īsto telpu katram no vēlamajiem pasākumiem. Vai arī Jūs plānojat rīkot banketu, bet trūkst padomu par to, ko der atcerēties, lai atvieglotu rīkošanas procesu? Turpiniet lasīt rakstu un uzziniet, kā norit banketu rīkošana, ko der ievērot, kam pievērst īpašu uzmanību un kādas banketu zāles izvēlēties!