Vietējās ziņas

 • Citādāka dāvana dzimšanas dienā – piedzīvojums 

  Publicitātes foto

  Dāvana dzimšanas dienā ir lieliska tradīcija. Ikvienam patīk dāvanas gan saņemt, gan dāvināt. Tomēr katrs, kuram reiz nācies meklēt dāvanu, zinās, ka tas nemaz nav tik viegli, kā varētu iedomāties. Meklējot dāvanu dzimšanas dienā, ir ļoti viegli ļauties klišējām un standarta risinājumiem, kas neprasa daudz iedziļināties. Var pat iegādāties jau iesaiņotas dāvanas, kurām pārdevēja vēl jūsu vieta ierakstīs novēlējumu apsveikuma kartītē. 

 • Kādas smaržas dāvināt dažādām horoskopu zīmēm?

  Foto: Shutterstock.com

  Svētku laiks tuvojas straujiem soļiem. Un kurš gan ir teicis, ka dāvināt var tikai svētkos? Smaržas ir lieliska dāvana gan vīriešiem, gan sievietēm ne vien svētkos, bet arī vienkārši tāpat, lai iepriecinātu sevi un citus. Vieni smaržas izvēlas pēc zīmola, citi – pēc pudelītes, tilpuma vai cenas. Vēl citi iet veco labo empīriskās izziņas ceļu un mēģina piemeklēt patīkamāko aromātu pēc ožas. Bet kā būtu, ja smaržas piemeklētu pēc horoskopa zīmes?

 • Čuguna krāsniņas siltumam – kā izvēlēties labāko?

  Foto: Shutterstock.com/Beate Panosch

  Dzīvokļos un privātmājās jau labu laiku pilnā sparā rit apkures sezona. Tāpēc ir jāseko līdzi, lai siltumapgāde katrai mājsaimniecībai ir efektīva un tajā pašā laikā arī ekonomiski izdevīga. Taču realitātē iedzīvotāju domas par to, kāda apkures sistēma ir izdevīgākā, atšķiras. Daļa ir apmierināta ar esošo apkures sistēmas veidu, bet citi jau ilgu laiku sūdzas par nepietiekamu siltumu iekštelpās un meklē kaut ko citu. Ja apzināties, ka līdzšinējā krāsniņa vairs nepilda savas funkcijas maksimāli augstā kvalitātē, tad, iespējams, ir īstais laiks to nomainīt pret jaunu. Praktiski un zinoši saimnieki izvēlas čuguna krāsniņas siltumam, jo tās kalpo gadiem ilgi.

 • Ledusskapji – kā izvēlēties piemērotāko?

  Foto: Shutterstock.com

  Viena no svarīgākajām sadzīves tehnikas iekārtām katrā mājsaimniecībā ir ledusskapis. Bez tā neiztikt, lai ikdienā lietojamo pārtiku saglabātu svaigu. Lai gan ledusskapis ir ilgtermiņa pirkums, kas parasti kalpo vairākus gadus, laika gaitā tas nolietojas. Tas attiecas gan uz dzesēšanas sistēmu, gan enerģijas patēriņu. Ja Tev mājās vēl ir kāds vecāka izlaiduma gada ledusskapis, tad noteikti būsi novērojis, ka tam ir diezgan liels elektroenerģijas patēriņš, kas mēneša griezumā ģimenes budžetam nes liekus izdevumus par elektrību. Ja Tavam ledusskapim ir kāds defekts, piemēram, nedarbojas saldētava, tad ir īstais laiks lūkot pēc jaunas ierīces. Tieši tagad notiek grandiozas pirmssvētku izpārdošanas, un ledusskapji par zemām cenām atrodami viedveikalā 1a.lv.

 • Kā izvēlēties piemērotāko elektronikas komplektu nepārmaksājot?

  Foto: Shutterstock.com

  Vai atceries, kāda veida elektronika bija Tavā rīcībā pirms pārdesmit gadiem? Tas droši vien bija televizors un tālrunis, taču attīstība šajā jomā bijusi ļoti strauja – šobrīd teju katra cilvēka "pamatkomplekts" ir moderns viedtālrunis, televizors, dators un, atkarībā no vajadzībām, arī kāds cits aksesuārs, piemēram, planšetdators vai viedā aproce. Par to, kā izvēlēties mobilo telefonu vai datoru un atrast labāko izdevumu segšanas veidu (aizņemšanās no radiem, aizdevumi vai iekrāšana), lasi šajā rakstā!

 • Vai zināt, kā izskatās tulkojumu birojs 21. gadsimtā?

  Foto: Freerangestock.com / Merelize

  Dūmakaina gaisma, koka galdi, vārdnīcu kalni un rakstāmmašīnu klaboņa. Norūpējušās dāmas un kungi viens otram pasniedz aprakstītas lapiņas, kāds šķirsta vārdnīcu, galdi ir klāti ar sīkā rokrakstā aprakstītām lapiņām… Tā izskatās īsts tulkojumu birojs, vai ne? Nē! Mūsdienās galdus vairs neklāj vārdnīcu kalni. To lielā mērā aizstāj labs dators, programmatūra un internets. Kāds tad īsti izskatās tulkojumu birojs 21. gadsimtā? Lasiet tālāk un nāciet virtuālā ekskursijā tulkošanas pasaulē!

 • "Credit24" naudas kredīts ir palīgs dzīves finansiālajās vētrās

  Foto: Pixabay.com / Alexas_Fotos

  Brīžos, kad jūrā uzbango negaidīta stiprāka vēja pūsma, ir labi, ja blakus atrodas orientieris – bāka, kas izgaismo tumšos ūdeņus. Brīžos, kad nepieciešams finansiāls atbalsts, ir labi, ja blakus atrodas uzticams aizdevējs, kas izgaismo ceļu Tavu ieceru īstenošanai. Credit24 naudas kredīts  ir viena no bākām, kas ļaus Tev saglabāt sirdsmieru arī gadījumā, ja Tavu dzīves laivu piepeši būs sašūpojuši neparedzēti izdevumi. Šajā rakstā uzzini, kā ātrais kredīts var palīdzēt Tavām vajadzībām!

 • Internetveikals – īstā vieta, ko apskatīt lietainā dienā

  Foto: Bigstockphoto.com

  Kad ārā žļurkstina lietus, kad tā vien kārojas iekurināt kamīnu arī jūlija vidū un kad aukstās zupas vietā galdā joprojām tiek celts borščs, ir īstais laiks veltīt dažus mirkļus, lai pasērfotu internetā un pameklētu preces darbam, domājot par laiku, kad ārā vairs nelīs. Interneta veikalā http://precesdarbam.lv ir pieejams patīkami plašs klāsts, lai būtu vērts veltīt pāris minūšu laika un izvēlētos kādu jaunumu sevis iepriecināšanai.

 • Vēlies uzlabot istabas dizainu? Noderēs stūra dīvāni!

  Foto: Xnet.lv

  Dīvāni ir daudzpusīgs mēbeļu veids – tie ir ne vien funkcionāli (tajos var gan gulēt, gan atpūsties un uzņemt ciemiņus), bet arī ļauj uzlabot telpas interjeru. Taču īpaši izsmalcinātu istabas veidolu radīt ļauj stūra dīvāni.

 • Trenažieru zāle sportiskiem sasniegumiem

  Publicitātes foto

  Laiks aiz loga paliek arvien vēsāks un sportošana brīvā dabā vairs nav tik patīkama. Laikapstākļu maiņa noteikti nav iemesls sportisko aktivitāšu samazināšanai vai pārtraukšanai. Trenažieru zāle būs piemērota vieta, kur doties, lai veiksmīgi turpinātu savu sportisko ceļojumu uz sevis izvirzīto mērķi. Mērķis ir ļoti svarīgs, jo tas Tevi disciplinēs, un Tu zināsi, ko vēlies sasniegt!