Ugunsgrēkā Saulkrastu novadā gājis bojā cilvēks

Rīga, 10.okt., LETA. Vakar dārza mājas ugunsgrēkā Saulkrastu novadā gājis bojā cilvēks, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vakar ap plkst.8 ugunsdzēsēji steidzās uz Saulkrastu novadu, kur ugunsgrēks bija izcēlies dārza mājā. Notikuma vietā tika konstatēts, ka deg dārza māja un blakus esošās sadzīves mantas 150 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēkā gāja bojā cilvēks. Ugunsgrēka likvidēšana prasīja teju 12 stundas.

Vakarā ap plkst.21.30 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu māju Salaspilī, kur bija jūtams sadūmojums. Notikuma vietā tika konstatēts, ka kādā no dzīvokļiem deg bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens. Pirms VUGD ierašanās no dzīvokļa saviem spēkiem evakuējās viens cilvēks, kurš bija cietis un tika nodots Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, dēļu kaudze, skaidas, divas vieglās automašīnas, divas kravas automašīnas, divi šķūņi, neapsaimniekota ēka, sodrēji ēkas dūmvadā un divos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 44 izsaukumus, no kuriem 19 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, bet 17 - uz glābšanas darbiem.