"Credit24" naudas kredīts ir palīgs dzīves finansiālajās vētrās

Foto: Pixabay.com / Alexas_Fotos
Foto: Pixabay.com / Alexas_Fotos

Brīžos, kad jūrā uzbango negaidīta stiprāka vēja pūsma, ir labi, ja blakus atrodas orientieris – bāka, kas izgaismo tumšos ūdeņus. Brīžos, kad nepieciešams finansiāls atbalsts, ir labi, ja blakus atrodas uzticams aizdevējs, kas izgaismo ceļu Tavu ieceru īstenošanai. Credit24 naudas kredīts  ir viena no bākām, kas ļaus Tev saglabāt sirdsmieru arī gadījumā, ja Tavu dzīves laivu piepeši būs sašūpojuši neparedzēti izdevumi. Šajā rakstā uzzini, kā ātrais kredīts var palīdzēt Tavām vajadzībām!

"Credit24" naudas kredīts – atbalsts gan priekos, gan bēdās
"Credit24" naudas kredīts nāks talkā gadījumos, kad žigli vajadzīga finansiāla palīdzība vai pietrūkst pavisam nedaudz naudas līdzekļu, lai īstenotu savu sen loloto sapni. Aizdevums noderēs visdažādākajos dzīves mirkļos, piemēram, sadzīviskās situācijās:
• auto vai mājokļa remontam, ja gadījusies pēkšņa ķibele;
• neparedzētu rēķinu nomaksai;
• medicīniskiem izdevumiem;
• saplīsušas sadzīves iekārtas nomaiņai.

Tāpat atbildīgi izmantots "Credit24" naudas kredīts Tevi atbalstīs svinīgos un priecīgos dzīves brīžos. Piemēram, elastīgais aizdevums Kredītlīnija var noderēt: 
• kāzās, ja nepieciešams neliels finansiāls atbalsts pasākuma organizēšanai;
• ceļojumos, ja gadījies sastapties ar neparedzētiem izdevumiem.

Ko Tu saņemsi, izvēloties "Credit24"?
Uzticot savas finanšu raizes "Credit24", Tu saņemsi godīgu attieksmi, kā arī uz klientu vajadzībām orientētu sadarbību. Aizdevējs klientiem piedāvā vēl arī citas – praktiskas priekšrocības:
• aizdevumu līdz pat 4000 eiro;
• ātru pieteikuma izskatīšanu – 15 minūtes*;
• bezmaksas kredīta noformēšanu;
• bezmaksas konta apkalpošanu;
• bezmaksas naudas izsniegšanu;
• bezmaksas atgādinājumu par sava maksājuma datumu;
• dienas procentu likmi sākot no 0,20 %;
• atmaksas termiņu līdz pat 3 gadiem.

Kādu kredītu izvēlēties?
Meklējot sev piemērotāko kredītu, "Credit24" interneta vietnē Tu redzēsi divus kredītu veidus – Kredītlīniju un Aizdevumu. Kurš "Credit24" naudas kredīts ir atbilstošāks Tavām vajadzībām?

Izvēlies Kredītlīniju, ja:
Tev nepieciešama virtuāla kredītkarte. Izvēloties šo aizdevuma formu, Tev tiks piešķirts noteikts naudas limits, kuram varēsi piekļūt, kad vien vēlēsies. Izņem no Kredītlīnijas tikai tik, cik tajā brīdī vajadzīgs konkrētajam pirkumam;
Tu dod priekšroku elastīgam atmaksas grafikam. Kredītlīnija nodrošina, ka iztērēto summu Tu varēsi atmaksāt pielāgotā atmaksas grafikā. Vēlies ietaupīt uz procentiem? Atmaksā visu summu kaut vai pēc mēneša! Nepieciešams ilgāks laika posms? Kredītlīniju vari atmaksāt līdz pat 36 mēnešiem;
Tu jūties labāk, ja kontā allaž ir nauda. Kredītlīnija ir ērts veids, kā vienmēr būt pārliecinātam par to, ka tiksi galā ar dzīves sagādātajiem finansiālajiem pārsteigumiem. Izmanto iespēju tikt pie sava drošības spilvena! 
Tev patīk īpaši piedāvājumi. Piesakies Kredītlīnijai un pirmās 30 dienas saņem 0 % likmi, ja lieto šo pakalpojumu pirmo reizi.

Izvēlies Aizdevumu, ja:
Tu vēlies ātru un tieši Tev pielāgotu kredītu ar individuāli izstrādātu procentu likmi. Slēdzot līgumu, tiek noteikta konkrēta kredīta summa un procentu maksājumi;
Tu dod priekšroku aizdevumam ar fiksētu atmaksas termiņu. Izvēloties Aizdevumu, Tu izvēlies atmaksāt kredītu vienādos ikmēneša maksājumos. Garantēta stabilitāte!
atbalsts nepieciešams steidzīgiem un neplānotiem izdevumiem. Izvēlies Aizdevumu, ja zini, ka nauda būs nepieciešama konkrētai lietai, un tuvākajā laikā Tev nebūs vajadzīgs vēl viens aizdevums. Šis kredīts sniegs Tev vienreizēju summu, ko varēsi izmantot konkrētām vajadzībām.

"Credit24" aicina aizņemties atbildīgi, apzinoties savas iespējas aizdevumu atmaksāt. Ja esi pārliecināts par savu finansiālo stabilitāti, piesakies Kredītlīnijai un Aizdevumam internetā vai klātienes filiālēs visā Latvijā! Īsteno savas ieceres ērti un droši!

* Piedāvājums spēkā "Credit24" darba laikā no plkst. 8.00 līdz 22.00, kā arī vienas bankas ietvaros.