Patēriņa kredīts – finanšu atbalsts visdažādākajiem mērķiem

Īstenot vērienīgus plānus ir sarežģīti, ja bankas kontā nav milzīgu iekrājumu. Taču, ja Tev ir regulāri ienākumi, no kuriem iespējams veikt samērā nelielas ikmēneša iemaksas, Tev var būt noderīgs patēriņa kredīts – ilgtermiņa aizdevums, kas 21. gadsimtā ir pieejams ne tikai bankā, bet arī internetā. Uzzini vairāk par patēriņa kredītu īpatnībām šajā rakstā!

TOP-3 patēriņa kredīta raksturojumi
Patēriņa kredīts ir vienkāršs aizdevums, kas tiek izsniegts privātajam patēriņam, nevis konkrētam mēķim. Lūk, galvenās lietas, kas potenciāliem aizņēmējiem jāzina par pakalpojumu:
patēriņa kredīta kredītlimits ir vidēji no 500 līdz 5000 eiro, lai gan daudzi aizdevēji piedāvā aizdevumus apjomā līdz 10 000 eiro. Aizņēmējam pieejamais kredītlimits ir atkarīgs no aizņēmēja maksātspējas un kredītvēstures statusa;
patēriņa kredīta atmaksas termiņš ir no 3–6 mēnešiem līdz 3–6 gadiem, un kredīta termiņu var noteikt pats kredīta ņēmējs;
• pieteikšanās patēriņa kredītam pašlaik iespējama ne tikai bankas vai citas kredītiestādes filiālē, bet arī tiešsaistē, jo daudzi nebanku kredītdevēji nodrošina pieteikšanos, pieteikuma izskatīšanu un naudas pārskaitīšanu elektroniski.

Patēriņa kredīts remontam: plusi un mīnusi
Viens no izplatītākajiem ilgtermiņa aizņemšanās iemesliem ir mājokļa remonts, kas vienmēr aizņem daudz laika un prasa nopietnus ieguldījumus. Patēriņa kredīts dzīvokļa remontam var būt noderīgs, lai:
• iegādātos kvalitatīvus remonta materiālus;
• apmaksātu kvalificētu strādnieku darbu;
• īstenotu sen lolotās interjera dizaina ieceres;
• pabeigtu remontu noteiktajā termiņā.

Pateicoties garam atmaksas termiņam, patēriņa kredītu var atmaksāt vairāku mēnešu un pat gadu garumā, tāpēc aizdevums var palīdzēt finansēt ne tikai dzīvokļa kosmētisko remontu, bet arī vērienīgas pārbūves un citus dārgus remontdarbus.

Kas attiecas uz patēriņa kredīta mīnusiem, lielākais trūkums, protams, ir procentu pārmaksa. Patēriņa kredītiem netiek piemērotas atlaides procentu maksai, kā tas mēdz būt ātro aizdevumu gadījumā, tāpēc kopējā atmaksas summa jebkurā gadījumā ir lielāka par aizdevuma pamatsummu. Taču aizņēmēji var samazināt procentu pārmaksu, veicot lielākas ikmēneša iemaksas un tādējādi sedzot aizdevumu pirms termiņa. 

Ņem vērā, ka drošāk ir noteikt garāku atmaksas termiņu un pēc tam norēķināties ar aizdevēju priekšlaicīgi, nevis pieteikšanās brīdī noteikt īsu atmaksas termiņu un vēlāk iekulties parādos.

Kur aizņemties ar draudzīgiem nosacījumiem?
Ja Tava maksātspēja ir pietiekami liela un ienākumi – stabili, patēriņa kredīts var būt labs situācijas risinājums. Taču kur meklēt īsto kredītu? Latvijā patēriņa kredīts ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem, tāpēc piedāvājums ir piesātināts. Ieteikums – meklēt speciālistu palīdzību.

Starp kredītu salīdzināšanas platformas NetCredit.lv lietotājiem atzinīgu vērtējumu ir saņēmis nebanku aizdevējs Sefinance Credit – kreditors, kas piedāvā apjomīgus patēriņa kredītus ar atmaksas termiņu līdz sešiem gadiem. Taču tas nebūt nav vienīgais aizņemšanās variants, jo NetCredit.lv platformā ir apkopoti vairāki desmiti nebanku kreditoru piedāvājumi, kas var būt aktuāli ikvienam potenciālam aizņēmējam.

Vieglāka izvēle ar NetCredit.lv
Kredītu salīdzināšanas platforma NetCredit.lv piedāvā ērtu kredītu meklēšanas algoritmu, kas palīdz atlasīt visus piedāvājumus pēc lietotājam aktuāliem parametriem: kredītlimita apjoma, atmaksas termiņa, procentu likmes robežām un citiem faktoriem. Papildus kredītu salīdzināšanai NetCredit.lv piedāvā finanšu pratības padomus, kreditoru aprakstus un detalizētu informāciju par visiem aizdevumu veidiem.
Patēriņa kredīts, ātrais kredīts, kredītlīnija, aizdevumi specifiskiem mērķiem – katram kredītu veidam ir savi plusi un mīnusi, un katram potenciālam aizņēmējam var piemeklēt piemērotāko aizdevumu. Ienāc NetCredit.lv platformā un atrodi labāko piedāvājumu!