Oktobrī BENU aptiekas Saulkrastu apkārtnē aicina bez maksas veikt sirds veselības pārbaudes

Ilustratīvs foto/ Foto: Stock.XCHNG

Aicinot sabiedrību pievērst uzmanību savlaicīgām rūpēm par sirds veselību, BENU aptieku tīkls oktobrī visā Latvijā, tostarp Ādažos un Carnikavā, aicina uz bezmaksas asinsspiediena, holesterīna un cukura līmeņa mērījumiem, pilsētas informācijas portālu Saulkrasti24.lv informēja akcijas organizatori.

Izmeklējumi būs pieejami arī Sējas novadā.

Bezmaksas veselības pārbaudes tiek īstenotas Latvijas Farmaceitu biedrības iniciētās sociālās kampaņas "Sirds tev tikai viena" ietvaros.

Ādažos izmeklējumi notiks Rīgas gatve 28a, interesentiem būs iespēja pārbaudīt cukura līmeni asinīs. Apmeklējumam pieteikties zvanot pa tālr.: 67904016. Carnikavā izmeklējumi notiks Rīgas iela 14a, būs iespēja pārbaudīt cukura līmeni asinīs, pieteikties zvanot pa tālr.: 67992948. Sējas novadā izmeklējumi notiks Jēņos un Lojā, būs iespēja pārbaudīt gan cukura, gan holesterīna līmeni asinīs, pieteikties zvanot pa tālr.: 67708361.

"No sirds un asinsvadu slimību riska nav pasargāts neviens: nepilnvērtīgs uzturs, mazkustīgs dzīvesveids, stress, kaitīgie ieradumi – šie ir tikai daži no faktoriem, kas dienu no dienas rada slodzi sirds un asinsvadu sistēmai. Līdz ar to ir būtiski regulāri veikt profilaktiskas sirds pārbaudes. Īpaši tas svarīgi ikvienam, kurš sasniedzis 40 gadu vecumu," stāsta BENU aptieku mārketinga vadītāja Kristīne Rozniece. "Tāpēc arī BENU aptieku farmaceiti sociālās kampaņas "Sirds tev tikai viena" ietvaros aicina izmantot iespēju bez maksas veikt ātrus un nesāpīgus ekspresdiagnostikas izmeklējumus, kas ļaus nekavējoties uzzināt sirds veselības rādītājus."

Kampaņas ietvaros "BENU Aptieka" aicina veikt bezmaksas asinsspiediena mērījumus, kā arī noteikt cukura un holesterīna līmeni. Taču tiem, kas lieto preparātus sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai, būs iespēja izmantot šomēnes piedāvātās atlaides.