Carnikavas parkā nosvinēta Ģimenes diena

Publicitātes foto/ Foto: Carnikava.lv
Publicitātes foto/ Foto: Carnikava.lv

Sestdien, 21.maijā Carnikavas parka estrādi rotāja krāsaini baloni un ziedi, un kā katru gadu pavasarī, sveikti 2015.gadā Carnikavas novadā dzimušie bērniņi un daudzināta ģimene kā vērtība un pamats katra novada un arī valsts pastāvēšanai.

Kā pilsētas informācijas portāls Saulkrasti24.lv uzzinaja Carnikavas novada pašvaldībā, lai godinātu jaunos Carnikavas novada iedzīvotājus, šogad greznoti goda vārti, caur kuriem varēja iziet visa mazā bērniņa saime. Daļa jauno novadnieku jau paši braši soļoja pretim apliecinājuma un dāvanas saņemšanai, ko tiem pasniedza Carnikavas novada priekšsēdētājas vietniece Genovefa Kozlovska. Vecāki parakstījās goda grāmatā, un mazais cilvēks svinīgi kļuva par pilntiesīgu Carnikavas novada iedzīvotāju.

Kopumā 2015.gadā Carnikavas novadā ir piedzimuši 90 bērni, un tas novada prieks un lepnums. Ar katru gadu jaundzimušo bērnu skaits pieaug, un ceram Latvijas simtās jubilejas gadā sagaidīt vismaz 100 jaunu novadnieku ierašanos pasaulē.

Svētki ir daudzinājums arī ģimenei kā vērtībai, tāpēc katrai ģimenei bija iespēja piedalīties pārbaudījumos, kuru laika noskaidrojām vairākas nominācijas. Veiklākās zvejnieku saimes titulu ieguva ģimene "Sīkie burkāni", kas apvienoja trīs drosmīgus un uzņēmīgus bērnus – māsu, brāli un māsīcu, kas izrādījās veiklākie zivju ķērāji un arī veiksmīgākie puzles licēji, tā nopelnot arī prātīgākās ģimenes titulu. Viņi bija tik dāsni un dalījās ar balvu, tādējādi to saņēma arī otrā labākā rezultāta ieguvēji – Bundžu ģimene.

Mērķtiecīgākās ģimenes nomināciju saņēma Purmaļu saime, draudzīgākā izrādījās Daugaviešu ģimene, saliedētākā – Ločmeļu ģimene, bet par ģimeni – pasaules glābēju kļuva Lejnieku saime, kas spēja visīsākajā laikā nobumbot "ļaunos minjonus". Visu sacensību kopvērtējumā labāko laika ieskaiti, un līdz ar to arī Dižģimenes titulu, ieguva Rubļevsku ģimene.

Svētkus pavadīja arī īpaša muzikālā un dejas programma – ar skanīgu dziedāšanu uzstājās bērnu vokālā popgrupa "Jūras zaķi", bērnu deju kolektīva "Dālderītis" piedāvāja īpaši šim pasākumam veidotu deju programmu, un visiem klātesošajiem bija iespēja iepazīt jaunu Carnikavas muzikālo sastāvu "Summer Knight Band", ko vada Aivars Gudrais un kas priecēja klausītājus ar tuvām un labi zināmām latviešu muzikālajām pērlēm.