Vietējās ziņas

 • Kā izvēlēties piemērotāko elektronikas komplektu nepārmaksājot?

  Foto: Shutterstock.com

  Vai atceries, kāda veida elektronika bija Tavā rīcībā pirms pārdesmit gadiem? Tas droši vien bija televizors un tālrunis, taču attīstība šajā jomā bijusi ļoti strauja – šobrīd teju katra cilvēka "pamatkomplekts" ir moderns viedtālrunis, televizors, dators un, atkarībā no vajadzībām, arī kāds cits aksesuārs, piemēram, planšetdators vai viedā aproce. Par to, kā izvēlēties mobilo telefonu vai datoru un atrast labāko izdevumu segšanas veidu (aizņemšanās no radiem, aizdevumi vai iekrāšana), lasi šajā rakstā!

 • Vai zināt, kā izskatās tulkojumu birojs 21. gadsimtā?

  Foto: Freerangestock.com / Merelize

  Dūmakaina gaisma, koka galdi, vārdnīcu kalni un rakstāmmašīnu klaboņa. Norūpējušās dāmas un kungi viens otram pasniedz aprakstītas lapiņas, kāds šķirsta vārdnīcu, galdi ir klāti ar sīkā rokrakstā aprakstītām lapiņām… Tā izskatās īsts tulkojumu birojs, vai ne? Nē! Mūsdienās galdus vairs neklāj vārdnīcu kalni. To lielā mērā aizstāj labs dators, programmatūra un internets. Kāds tad īsti izskatās tulkojumu birojs 21. gadsimtā? Lasiet tālāk un nāciet virtuālā ekskursijā tulkošanas pasaulē!

 • "Credit24" naudas kredīts ir palīgs dzīves finansiālajās vētrās

  Foto: Pixabay.com / Alexas_Fotos

  Brīžos, kad jūrā uzbango negaidīta stiprāka vēja pūsma, ir labi, ja blakus atrodas orientieris – bāka, kas izgaismo tumšos ūdeņus. Brīžos, kad nepieciešams finansiāls atbalsts, ir labi, ja blakus atrodas uzticams aizdevējs, kas izgaismo ceļu Tavu ieceru īstenošanai. Credit24 naudas kredīts  ir viena no bākām, kas ļaus Tev saglabāt sirdsmieru arī gadījumā, ja Tavu dzīves laivu piepeši būs sašūpojuši neparedzēti izdevumi. Šajā rakstā uzzini, kā ātrais kredīts var palīdzēt Tavām vajadzībām!

 • Internetveikals – īstā vieta, ko apskatīt lietainā dienā

  Foto: Bigstockphoto.com

  Kad ārā žļurkstina lietus, kad tā vien kārojas iekurināt kamīnu arī jūlija vidū un kad aukstās zupas vietā galdā joprojām tiek celts borščs, ir īstais laiks veltīt dažus mirkļus, lai pasērfotu internetā un pameklētu preces darbam, domājot par laiku, kad ārā vairs nelīs. Interneta veikalā http://precesdarbam.lv ir pieejams patīkami plašs klāsts, lai būtu vērts veltīt pāris minūšu laika un izvēlētos kādu jaunumu sevis iepriecināšanai.

 • Vēlies uzlabot istabas dizainu? Noderēs stūra dīvāni!

  Foto: Xnet.lv

  Dīvāni ir daudzpusīgs mēbeļu veids – tie ir ne vien funkcionāli (tajos var gan gulēt, gan atpūsties un uzņemt ciemiņus), bet arī ļauj uzlabot telpas interjeru. Taču īpaši izsmalcinātu istabas veidolu radīt ļauj stūra dīvāni.

 • Trenažieru zāle sportiskiem sasniegumiem

  Publicitātes foto

  Laiks aiz loga paliek arvien vēsāks un sportošana brīvā dabā vairs nav tik patīkama. Laikapstākļu maiņa noteikti nav iemesls sportisko aktivitāšu samazināšanai vai pārtraukšanai. Trenažieru zāle būs piemērota vieta, kur doties, lai veiksmīgi turpinātu savu sportisko ceļojumu uz sevis izvirzīto mērķi. Mērķis ir ļoti svarīgs, jo tas Tevi disciplinēs, un Tu zināsi, ko vēlies sasniegt!

 • Brīnumgardas kāzu tortes

  Publicitātes foto

  Kāzu tortes nav vienkārši deserts, tas ir īsts konditorejas meistardarbs, ko ar nepacietību gaida gan jaunlaulātais pāris, gan ikviens svinību viesis. Tortes griešana ir īpašs, ar tradīcijām apvīts rituāls, tāpēc to dažkārt pat sagaida ar aplausiem. Skaista un garšīga kāzu torte simbolizē harmoniskas un mīlestības pilnas laulības, tāpēc, plānojot kāzas, neaizmirstiet pasūtīt torti no labākajiem meistariem.

 • Atbilde, kas noderēs ikvienā grūtā situācijā

  Foto: Pixabay.com

  Nevari atrast veidu, kā tikt galā ar nepatīkamajām lietām, kas prasa tādu naudas summu, kādas Tev diemžēl nav, turklāt algas diena arī ir aizkavējusies? Aizņemies jau tagad, jo tikai tā varēsi sākt naudu izmantot pēc pāris minūtēm. Draugi taču neskries pie Tevis un nespēs palīdzēt naktī vai svētkos, kad nauda ļoti vajadzīga pašiem, tas ir skaidrāks par dienu!

 • Atrisini visus jautājumus vienlaicīgi, noformējot kredītu

  Foto: Pixabay.com

  Cilvēkiem bieži gadās pārtērēt savu budžetu, kā arī neaprēķināt, kā prātīgāk būtu iztērēt pieejamos naudas līdzekļus, tādēļ ir svarīgi, lai Tu saprastu, ka šādās situācijās nepieciešama palīdzība no malas, kas vislabāk būtu patēriņa kredīta veidolā. Varēsi aizmirst par raizēm, ko sagādājis pārāk liels rēķins šajā mēnesī un ko varētu radīt atkārtota palīdzības lūgšana gan savu draugu, gan ģimenes locekļu lokā.

 • Funkcionālas konferenču telpas Baltezera krastā 15 km no Rīgas

  Publicitātes foto

  Funkcionālas un ērtas telpas ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem veiksmīgai pasākuma norisei. Tikai 15 km attālumā no Rīgas – Baltezerā – atrodas 4 zvaigžņu viesnīca "Baltvilla", kur pieejamas konferenču telpas gan oficiāliem, gan saviesīgiem pasākumiem. Stratēģiski izdevīgā atrašanās vieta – autoceļa VIA Baltica viduspunkts – ļauj veiksmīgi organizēt gan vietēja, gan Baltijas mēroga pasākumus.