Vietējās ziņas

 • Vēlies uzlabot istabas dizainu? Noderēs stūra dīvāni!

  Foto: Xnet.lv

  Dīvāni ir daudzpusīgs mēbeļu veids – tie ir ne vien funkcionāli (tajos var gan gulēt, gan atpūsties un uzņemt ciemiņus), bet arī ļauj uzlabot telpas interjeru. Taču īpaši izsmalcinātu istabas veidolu radīt ļauj stūra dīvāni.

 • Trenažieru zāle sportiskiem sasniegumiem

  Publicitātes foto

  Laiks aiz loga paliek arvien vēsāks un sportošana brīvā dabā vairs nav tik patīkama. Laikapstākļu maiņa noteikti nav iemesls sportisko aktivitāšu samazināšanai vai pārtraukšanai. Trenažieru zāle būs piemērota vieta, kur doties, lai veiksmīgi turpinātu savu sportisko ceļojumu uz sevis izvirzīto mērķi. Mērķis ir ļoti svarīgs, jo tas Tevi disciplinēs, un Tu zināsi, ko vēlies sasniegt!

 • Brīnumgardas kāzu tortes

  Publicitātes foto

  Kāzu tortes nav vienkārši deserts, tas ir īsts konditorejas meistardarbs, ko ar nepacietību gaida gan jaunlaulātais pāris, gan ikviens svinību viesis. Tortes griešana ir īpašs, ar tradīcijām apvīts rituāls, tāpēc to dažkārt pat sagaida ar aplausiem. Skaista un garšīga kāzu torte simbolizē harmoniskas un mīlestības pilnas laulības, tāpēc, plānojot kāzas, neaizmirstiet pasūtīt torti no labākajiem meistariem.

 • Atbilde, kas noderēs ikvienā grūtā situācijā

  Foto: Pixabay.com

  Nevari atrast veidu, kā tikt galā ar nepatīkamajām lietām, kas prasa tādu naudas summu, kādas Tev diemžēl nav, turklāt algas diena arī ir aizkavējusies? Aizņemies jau tagad, jo tikai tā varēsi sākt naudu izmantot pēc pāris minūtēm. Draugi taču neskries pie Tevis un nespēs palīdzēt naktī vai svētkos, kad nauda ļoti vajadzīga pašiem, tas ir skaidrāks par dienu!

 • Atrisini visus jautājumus vienlaicīgi, noformējot kredītu

  Foto: Pixabay.com

  Cilvēkiem bieži gadās pārtērēt savu budžetu, kā arī neaprēķināt, kā prātīgāk būtu iztērēt pieejamos naudas līdzekļus, tādēļ ir svarīgi, lai Tu saprastu, ka šādās situācijās nepieciešama palīdzība no malas, kas vislabāk būtu patēriņa kredīta veidolā. Varēsi aizmirst par raizēm, ko sagādājis pārāk liels rēķins šajā mēnesī un ko varētu radīt atkārtota palīdzības lūgšana gan savu draugu, gan ģimenes locekļu lokā.

 • Funkcionālas konferenču telpas Baltezera krastā 15 km no Rīgas

  Publicitātes foto

  Funkcionālas un ērtas telpas ir viens no svarīgākajiem priekšnoteikumiem veiksmīgai pasākuma norisei. Tikai 15 km attālumā no Rīgas – Baltezerā – atrodas 4 zvaigžņu viesnīca "Baltvilla", kur pieejamas konferenču telpas gan oficiāliem, gan saviesīgiem pasākumiem. Stratēģiski izdevīgā atrašanās vieta – autoceļa VIA Baltica viduspunkts – ļauj veiksmīgi organizēt gan vietēja, gan Baltijas mēroga pasākumus.

 • Kredīts internetā – uzticama izvēle

  Foto: Pixabay.com

  Ir reizes, kad ikvienu no mums piemeklē negaidītas situācijas, kad nepieciešami papildus līdzekļi, piemēram, pēkšņi salūst auto vai jānomaksā kārtējie rēķini, bet līdz alga vēl jāgaida. Tad palīgā nāk ātrie kredīti, kas ir piemērots risinājums šādām situācijām un jau vairākus gadus viens no populārākajiem nebanku aizdevumiem Latvijā.

 • Kā darbojas ātrais kredīts?

  Foto: Pixabay.com

  Dažkārt nākas nonākt situācijā, kad steidzami vajadzīga nauda, taču līdz algas dienai vēl nedaudz jāpagaida. Kā rīkoties šādos brīžos? Viens no variantiem – izmantot īstermiņa iespējas, kuras sniedz ātrais kredīts.

 • Ātrais kredīts – kā to iespējams saņemt?

  Foto: Pixabay.com

  Ātrais kredīts ir ļoti izplatīts pakalpojums, un ikviens zina, kādēļ – to ir ērti iegūt, kā arī, pateicoties plašajam uzņēmumu klāstam, kas ātros kredītus izsniedz, piemērotu piedāvājumu atrast spēs ikviens, kam steidzami nepieciešama nauda neatliekamu pirkumu vai maksājumu veikšanai.

 • Kādiem nolūkiem ir paredzēti mazie kredīti?

  Foto: Pixabay.com

  Ikviens latvietis piekritīs, ka gadalaiki pēdējās desmitgades laikā ir būtiski izmainījušies un vairs nav brīnums novērot regulāras un krasas temperatūras un nokrišņu svārstības, kas būtiski ietekmē arī ceļu kvalitāti un autovadītāju drošību.