Vietējās ziņas

 • Bonus–malus klase: ceļš uz lētāku OCTA polisi

  Visi autovadītāji, kas pārvietojas ar savu auto, ir dzirdējuši un izmanto OCTA apdrošināšanas polisi. Viņi noteikti arī zina, ka OCTA cenas noteikšanā lielu lomu spēlē ne tikai dati par pašu auto, bet arī vārdu salikums bonus–malus. Kas ir bonus–malus, un kā tas var palīdzēt tev samazināt OCTA izmaksas, lasi rakstā! 

 • Izvēlēties tulkošanas biroju vai tulkot pašam? 3 gadījumi un 3 padomi

  Šobrīd uzņēmumi arvien vairāk domā, kā rīkoties atbildīgi ar esošajām finansēm un kā līdzsvarot ienākumus un izdevumus. Ja regulāri jātulko dažādi materiāli un dokumenti – gan publicējami, gan iekšējai lietošanai paredzēti –, kā izsvērt, kurus tulkot pašiem, kurus labāk uzticēt tulkošanas birojam? To un padomus, kā kvalitatīvāk veikt tulkošanu pašam, uzziniet rakstā!

 • Auskari ar Swarovski kristāliem

   Nela Gems ir latviešu uzņēmums, kas rada burvīgus sudraba auskarus ar spožiem Swarovski kristāliem dažādās krāsās un dizainos.

 • Bērna drošība gultiņā – kas par to jāzina

  Tad, kad ģimenē un mājoklī ienāk zīdainis, daudz tiek runāts par drošību dažādos tās aspektos. Bērnu gadījumā drošības jautājumi ir īpaši būtiski un tiem ir sava specifika. Dažādos bērna vecuma posmos ir jādomā par atšķirīgiem drošības aspektiem, jānovērš iespējamie riski un jārada bērnam droša un patīkama vide.

 • Kas ir aizsargžalūzijas un kāpēc ar tām aprīkot savu īpašumu

  To, kas ir žalūzijas, noteikti zina visi. Visticamāk, ka daudziem mājās un darbā pie loga ir žalūzijas, ko izmanto, lai noēnotu telpu saulainā laikā vai vakarā radītu istabā privātāku gaisotni. Bet vai zināt, kas ir aizsargžalūzijas jeb ārējās žalūzijas un ar ko tās atšķiras no parastajām žalūzijām?

 • Pārdomāta un īpaša Ziemassvētku dāvana vīrietim

  Mums, sievietēm, apkārt ir daudz īpašu un brīnišķīgu vīriešu, kurus mīlam un vēlamies sveikt arī gaidāmajos Ziemassvētkos. Tie ir mūsu vīri, mīļotie, draugi, brāļi, tēti, vectēvi. Ikviens no viņiem ir pelnījis zem eglītes ieraudzīt īpašu dāvanu, kas patiešām viņus iepriecina. Kādas tad dāvanas šogad izvēlēties priekš saviem īpašajiem un neaizvietojamajiem vīriešiem? Lūk, dažas idejas, ko piedāvā dāvanu interneta veikals "Lieliska Dāvana".

 • Kur pirkt matraci saldākam miegam?

  Laimīgs cilvēks ir tāds, kurš ir labi paēdis, nodarbojas ar to, kas pašam patīk, un ir labi izgulējies. Salda miega pamatnoteikumos ietilpst virkne nosacījumu, kurus varam tieši ietekmēt. Svarīgi ir ieviest sev pirmsmiega rituālus, rūpīgi izvēdināt guļamistabu, nelietot viedierīces pirms gulētiešanas, varbūt iziet pastaigā. 

 • Gaidāms ģimenes pieaugums – ko nepieciešams sagādāt mazulim

  Topošajiem vecākiem līdz mazuļa dzimšanai ir jāparūpējas, lai bērns mājās ienāktu drošā, ērtā un viņa vajadzībām pielāgotā vidē. Tas nozīmē, ka ir jāsagādā diezgan daudz lietu, kas nepieciešamas mazuļa komfortam.

 • Ko darīt, ja radušās grūtības segt kredītmaksājumus

  Kā rīkoties, ja esi nonācis finansiālās grūtībās un nespēj savlaicīgi vai pietiekamā apmērā izpildīt savas kredītsaistības? Lūk, daži padomi un idejas, kā rīkoties šādās situācijās, lai mazinātu iespēju, ka viss nonāk līdz ļoti nepatīkamam scenārijam.

 • 6 paradumi, ko gastroenterologi iesaka izskaust, ja negribat bojāt kuņģi

  Dedzināšana, spiedoša sajūta, jutība un citi simptomi kuņģī ir samērā izplatītas problēmas, ar kurām sastopas vismaz viens no pieciem cilvēkiem. Šādi simptomi arī netiek uztverti pārāk nopietni. Ja stāvoklis nav izteikti traucējošs, tad reti kad tā dēļ tiek apmeklēts gastroenterologs. Pārsvarā tiek izmantoti kādi bezrecepšu medikamenti, lai nomāktu simptomus.